Ходова і ріжучі ITR

Компанія Цеппелін Україна розширює свій асортимент, тепер ми пропонуємо ходову частину і ріжучі інструменти ITR.

ITR покриває найширший спектр машин у своєму сегменті, включаючи, як продукти для поширених моделей екскаваторів і бульдозерів, так і для бурових установок і лісозаготівельних машин. Гнучкість у виробничих процесах дозволяє також виготовляти ходову на замовлення для спецтехніки, що застосовується в особливих умовах.

Головна характеристика лінійки продуктів ходової частини ITR - це повний цикл виробництва в межах компанії: від проектування компонента до вибору матеріалу і методик обробки в процесі виробництва, яке включає численні етапи контролю якості. Сировина закуповується на основі багатого досвіду виробництва і знання необхідних технічних характеристик. Компанія отримала широкий досвід на всіх етапах виробництва від проектування, лиття до гарту, збірки і фарбувальних ліній.

Цеппелін Україна надає повний спектр продукції компанії ITR для різних виробників техніки, таких як JCB, Komatsu, Hitachi, Volvo, Hyundai. Довідка:
Компанія USCO почала свою діяльність у 1989 році в галузі оптових поставок запчастин до будівельної техніки. У 1994 компанія здійснила перший крок до створення однієї з провідних груп у сфері запчастин для будівельної техніки. Після придбання компанії ITR, USCO почала виготовляти широкий спектр запчастин під цією маркою. Розвиток компанії та бренду ITR відбувався паралельно. Купуючи нові виробничі та торговельні компанії, ITR почала входження на ключові ринки і стабільне розширення лінійки продукції.