Запчастини для спецтехніки

Оригінальні запчастини Cat ®

«Цеппелін Україна» - це компанія, яка прагне не тільки до великих продажів якісної техніки від великих виробників, але й також дає всім своїм клієнтам можливість отримувати висококваліфіковані консультаційні послуги. Поряд з цим компанією здійснюється: налагоджена система забезпечення оригінальними запчастинами, швидкий і якісний сервіс, а також привабливі маркетингові та фінансові програми.

Завдяки добре налагодженій глобальній дистриб'юторськой мережі, здійснюється продаж і постачання оригінальних запчастин Cat® для всього модельного ряду спецтехніки від Caterpillar. Всі запасні запчастини доставляються в потрібні місця у стислі терміни. 

Для здійснення поставлених завдань, компанія «Цеппелін Україна» створила крім мережі продажу техніки, сервісні центри по всій Україні у великий містах. Так, на сьогодні, кількість точок сервісного обслуговування становить 14 центрів, де працюють винятково професіонали та досвідчені фахівці. Працівники сервісних центрів завжди готові допомогти у виборі запчастин для хорошої роботи спецтехніки, а також надати всіляку допомогу клієнтам при замовленні.

Усі склади пов'язані єдиною системою обліку, що дозволяє нашим продавцям бачити наявність запчастин не тільки на своєму складі, але й на складах інших філій, а також на складах виробників. Це допомагає оперативно організовувати поставку оригінальних запчастин для спецтехніки Cat. Ми йдемо назустріч нашим клієнтам і робимо все, щоб Ваша техніка не простоювала.