Сервіс та ремонт спецтехніки

Ремонт спецтехніки

Компанія «Цеппелін Україна» рада запропонувати своїм клієнтам не тільки постачання якісної спецтехніки великих світових компаній виробників на найбільш вигідних умовах, але і ремонт спецтехніки. Наші замовники можуть отримати високоякісне професійне сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, оперативну діагностику неполадок та їх усунення. Ремонт бульдозерів, самоскидів, екскаваторів, навантажувачів та багатьох інших видів техніки на наших станціях буде проведений для Вас на найвищому рівні та в найкоротші терміни

Компанія «Цеппелін Україна» виконує наступні види ремонтних робіт:

  • Ремонт бульдозера;
  • Ремонт самоскида;
  • Ремонт екскаватора;
  • Ремонт навантажувача;
  • А також всієї іншої спецтехніки
Весь спектр послуг ремонту проводиться фахівцями на станціях обслуговування на високому рівні в найкоротші терміни.

В сервісний супровід, запропонований нашою компанією, входить: 
  • Обслуговування техніки, що проводиться перед поставкою;
  • Сервісне обслуговування і ремонт техніки у гарантійний та післягарантійний періоди;
  • Введення в експлуатацію нових машин;
  • Проведення інструктажу з безпечного та правильного використання техніки.

Разом із вищезгаданими послугами з сервісного обслуговування, компанія «Цеппелін Україна» пропонує своїм клієнтам особливу послугу (SOS) - діагностику та оцінку стану агрегатів без розбору спецтехніки, на основі аналізу відпрацьованого масла. Такий підхід дозволяє продовжити час служби спецтехніки, зменшити вартість ремонту для замовника, значно скоротити час проведення всіх необхідних робіт.

Також компанія «Цеппелін Україна» пропонує свої клієнтам таку послугу, як КСО - Контракт на Сервісне Обслуговування. КСО дозволяє найбільш ефективно підтримати роботу вашого обладнання на піку продуктивності, знижує витрати на технічне обслуговування, розширює ваші можливості по фінансовому та сервісному плануванню, а також надає низку інших взаємовигідних переваг довгострокової співпраці.

На сьогоднішній день працюють 14 сервісних центрів «Цеппелін Україна» по всій Україні: у Донецьку, в Києві, в Одесі, в Запоріжжі, в Луганську, в Херсоні та інших містах.

Незмінно в кожному з них працюють висококваліфіковані фахівці, які проходили навчання в центрах компаній-постачальників спецтехніки. Будь-який співробітник сервісного центру здатний кваліфіковано оцінити стан техніки і виконати ремонт. Працівники компанії «Цеппелін Україна» знають усі тонкощі і секрети, здатні швидко і вміло провести ремонт спецтехніки, ремонт навантажувача або бульдозера, ремонт екскаватора або самоскида. Наші інженери регулярно підтверджують і підвищують свою технічну кваліфікацію.

В наших сервісних центрах пропонується повне сервісне обслуговування техныки, яке дозволить вчасно запобігти поломки, а також продовжити час безперебійної роботи спецтехніки, уникаючи зайвих витрат на ремонти. 

Вам потрібні паливна економічність, низькі експлуатаційні витрати і максимальна кількість годин фактичної експлуатації? Zeppelin і Caterpillar знають, як допомогти Вам в кожному аспекті експлуатації обладнання, щоб Ви могли працювати швидше і ефективніше, ніж раніше.

Рівні комплексних рішень по управлінню обладнанням CAT EMSOLUTIONS