Рівні комплексних рішень по управлінню обладнанням CAT EMSOLUTIONS

Оберіть рівень рішення, що підходить для вашого бізнесу

З п'ятьма рівнями комплексних рішень з управління обладнанням EMSolutions ви можете вибрати рішення від найпростішого до повного «під ключ». Ви зможете отримувати підтримку, яку ви хочете, не оплачуючи послуги, яких ви не потребуєте.

                


ОЗНАЙОМТЕСЯ З НАБОРОМ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ ЗА РІВНЕМ


 
Рівень 1 - Доступ

ОТРИМАЙТЕ ДОСТУП ДО ТЕХНОЛОГІЙ ВІДДАЛЕНОГО МОНІТОРИНГУ CAT®.

Рівень 1: ДОСТУП підключає вас до системи віддаленого моніторингу Cat Product Link і його ВЕБ інтерфейсу VisionLink.

Разом вони дають вам простий доступ до даних, що генеруються обладнанням. 

Ви зможете миттєво побачити, де знаходиться ваше обладнання і як воно працює, скрізь, де є інтернет-підключення на вашому комп'ютері або мобільному пристрої.

Ви зможете відслідковувати, скільки палива кожна машина використовує, коли працює на холостому ходу або під навантаженням, коли планується обслуговування, і чи є щось, що вимагає вашої уваги. 

Рівень 2 - Інформування

ОТРИМАЙТЕ ДАНІ СТОСОВНО ВАШИХ МАШИНА У ФОРМАТІ ЗРОЗУМІЛИХ Й КОРИСНИХ ЗВІТІВ

Рівень 2: Інформування дозволяє нам надати вам автоматизовані щомісячні звіти, які можуть надати вам більш глибоке розуміння вашого обладнання.

Ми будемо використовувати дані з ваших машин про діагностичні події і тренди використання, щоб показати вам, як вони співвідносяться з середніми для подібних парків техніки, що працюють у вашому регіоні. Ви зможете побачити, як ваше обладнання виглядає на тлі ваших конкурентів в п'яти ключових областях:
  1. Діагностичні події викликані оператором
  2. Час роботи машини
  3. Витрати палива
  4. Час простою
  5. Загальні середні дані за рік
Якщо вам буде необхідна більш детальна інформація про щось у вашому звіті, ми допоможемо вам з'ясувати, що вимагає уваги і знайти накращі способи зробити удосконалення.Рівень 3 - ПОРАДА

КОНТРОЛЮЙТЕ СТАН ВАШОГО ОБЛАДНАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ НАШИХ ЕКСПЕРТІВ

Рівень 3: ПОРАДА надає вам комплексну програму моніторингу стану, в комплекті з віддаленим моніторингом від наших досвідчених консультантів по обладнанню.

Вони будуть спостерігати за даними з ваших машин для вас. Коли вони побачать щось, що вимагає уваги, вони дадуть вам знати і проконсультують вас на відповідні дії.

Окрім того, вони забезпечують проактивні рекомендації по обслуговуванню на основі вхідних даних, історії обладнання, аналізу рідини і т.д. Ви отримаєте пораду про своєчасне обслуговування та ремонт, який може допомогти зберегти ваше обладнання в робочому стані і знизити експлуатаційні витрати.

Саме це ми і називаємо рівнем ПОРАДА. У багатьох клієнтів немає достатньої кількості ресурсів, персоналу або кваліфікації, щоб самостійно виявити ці рекомендації.Рівень 4 - ПІДТРИМКА

НАДАЙТЕ НАМ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВАШОЇ ТЕХНІКИ ПОВНІСТЮ АБО ЧАСТКОВО

Рівень 4: ПІДТРИМКА знімає частину навантаження управління обладнанням з ваших плечей. 

Ми будемо стежити за вашими машинами, відстежувати машини по годинах експлуатації і піклуватися про планування і виконання вашого профілактичного обслуговування. Крім того, ми будемо регулярно подавати доповіді про ваше обслуговування на парк техніки, так що ви ніколи не пропустите обслуговування.

Уявіть собі, що ви можете забути про заміну масла, заплановане обслуговування або створення запасу запасних частин для обслуговування

З Рівнем 4: Підтримка ви можете зосередитися на веденні бізнесу. Ми подбаємо про ваші цінні активи і будемо працювати, щоб знизити ваші експлуатаційні витрати при одночасному підвищенні доступності машини.
Рівень 5 - УПРАВЛІННЯ

ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА БІЗНЕСІ, НАДАВШИ НАМ УПРАВЛІННЯ ОБЛАДНАННЯМ ПІД КЛЮЧ

Рівень 5: УПРАВЛІННЯ експерти Zeppelin займаються плановим обслуговуванням і ремонтами замість вас. 

Як ваш партнер по управлінню обладнанням, ми подбаємо про всі ваші потреби в технічному обслуговуванні та ремонті, що дозволяє працювати більш ефективно з меншою кількістю ваших внутрішніх ресурсів для фінансування та обслуговування. Ми можемо надати гарантії для таких речей, як час безвідмовної роботи, вартість години роботи і коефіцієнт готовності техніки.

З Рівнем 5: УПРАВЛІННЯ ви отримуєте всі переваги Комплексних рішень з управління обладнанням EMSolutions, технології та послуги із загальним управлінням обладнанням під ключ від людей, яких ви знаєте і яким довіряєте.
Рівні підтримки
для будівельної галузі


Система віддаленого моніторингу Product Link™ + + + + +
Доступ в систему моніторингу VisionLink® + + + + +
Навчання й підтримка користувачів VisionLink® + + + + +
Щомісячний порівняльний звіт по парку техніки       + + + +
Аналіз мастила за програмою CAT S·O·S™         + + +
Періодичні візуальні інспекції обладнання         + + +
Моніторинг даних і надання рекомендацій
  + + +
Звіти по обслуговуванню і технічному стану техніки           + +
Сповіщення про необхідність технічного обслуговування
    + +
Планове технічне обслуговування           + +
Повна технічна інспекція обладнання           + +
Додаткові сервіси з аналізу робочої ділянки
      +
Планові ремонти / заміна компонентів і вузлів             +