Запчастини та сервіс

Компанія «Цеппелін Україна» рада запропонувати своїм клієнтам не тільки постачання якісної спецтехніки великих світових компаній виробників на найбільш вигідних умовах, але і ремонт спецтехніки. Наші замовники можуть отримати високоякісне професійне сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, оперативну діагностику неполадок та їх усунення. Ремонт бульдозерів, самоскидів, екскаваторів, навантажувачів та багатьох інших видів техніки на наших станціях буде проведений для Вас на найвищому рівні та в найкоротші терміни
Сервіс               

Cервіс

В сервісний супровід, запропонований нашою компанією, входить:
  • Обслуговування техніки, що проводиться перед поставкою;
  • Сервісне обслуговування і ремонт техніки у гарантійний та післягарантійний періоди;
  • Введення в експлуатацію нових машин;
  • Проведення інструктажу з безпечного та правильного використання техніки.
Перейти до розділу Сервіс

Запасні частини

    

Запасні частини

Наша компанія пропонує повний асортимент оригінальних запасних частин Cat і налагоджену систему забезпечення і постачань по всій території України.
Широкий асортимент продукції дозволяє нам задовольнити потреби всіх наших клієнтів. Працюючи з нами, Ви не тільки отримаєте якісні запасні частини для своєї техніки, але і позбавитеся від проблем, пов'язаних з простоєм.

Перейти до розділу: Запасні частини

Відновлення посадочних місць за допомогою наплавки-розточки


Верстати застосовуються для відновлення циліндричних отворів (шарнірних з'єднань, втулок) безпосередньо на обєкті чи на його частинах без перевезення деталі, що ремонтується до цеху та необхідності її розміщення на стаціонарних верстатах.

Мобільність апарату дозволяє використовувати його як безпосередньо на машині, так і на окремо знятому компоненті. Тобто роботи можуть проводитись як з виїздом до машини, так і внашій майстерні, що виключить затрати клієнта на транспортний тариф по виїзду механіка. 

Перейти до розділу: Відновлення посадочних місць за допомогою наплавки-розточки

S*O*S аналіз масла

Також «Цеппелін Україна» пропонує своїм клієнтам особливу послугу (SOS) - діагностику та оцінку стану агрегатів без розбору техніки, на основі аналізу відпрацьованого масла. Такий підхід дозволяє продовжити час служби техніки, зменшити вартість ремонту для замовника, значно скоротити час проведення всіх необхідних робіт.

Перейти до розділу: Аналіз масла
S*O*S аналіз масла

Контракт на Сервісне Обслуговування

Контракт на Сервісне Обслуговування (КСО) дозволяє найбільш ефективно підтримати роботу вашого обладнання на піку продуктивності, знижує витрати на технічне обслуговування, розширює ваші можливості по фінансовому і сервісному плануванню, а так само має ряд інших взаємовигідних переваг довгострокової співпраці.

Укласти контракт на сервісне обслуговування
Контракт на Сервісне Обслуговування

Сервісні центри     
На сьогоднішній день працюють 14 сервісних центрів «Цеппелін Україна» по всій Україні: у Донецьку, в Києві, в Одесі, в Запоріжжі, в Луганську, в Херсоні та інших містах.
Незмінно, в кожному з них працюють висококваліфіковані фахівці, які проходили навчання в центрах компаній-постачальників техніки, знають усі тонкощі та секрети, здатні швидко і вміло провести ремонт будівельної техніки та спецтехніки, ремонт навантажувача або бульдозера, ремонт екскаватора або самоскида. Наші інженери регулярно підтверджують і підвищують свою технічну кваліфікацію.


Працівники сервісного центру - інженери, які постійно підтверджують свій рівень кваліфікації, а також підвищують рівень технічних знань. Також компанія «Цеппелін Україна» надає таку послугу, як ефективне збільшення виробничих можливостей техніки. При цьому професіонали використовують таку систему, як «Система Автоматичного Управління», а така система, як «Система віддаленого моніторингу», це допомагає забезпечити інформаційний цілодобовий доступ - місце розташування, а також про технічні характеристики техніки. Завдяки чому власник спецтехніки може заздалегідь передбачити майбутній ремонт, що допоможе не зупиняти в розпалі всі заплановані роботи.