Рівень сервісу «Цеппелін Україна»

Рівень сервісу «Цеппелін Україна»


Якщо Ви плануєте оновити свій технічний парк висококласним устаткуванням Caterpillar за підтримки компанії «Цеппелін Україна», Вам, ймовірно, буде цікаво і корисно дізнатися про якість та широту спектру сервісних послуг, які ми надаємо своїм клієнтам.

Якщо Ви вже співпрацюєте з нами - дана інформація допоможе дізнатися поточні можливості сервісу, а також знайти нові рішення для найбільш вигідного володіння та ефективної експлуатації.

Компанія «Цеппелін Україна» чудово розуміє, що представляти спецтехніку провідного світового бренду Caterpillar - це величезна честь і відповідальність. Помірний сервіс - доля постачальників устаткування середньої ланки. Ми ж супроводжуємо кожну одиницю продукції з моменту продажу до списання на переробку і намагаємося надати максимально широкий спектр сервісних послуг, заснований на кращому досвіді офіційних дилерів Caterpillar у всьому світі.

Отримуйте повну інформацію ще до придбання

Придбання дорогої спецтехніки, розрахованої на тривалу експлуатацію - не проста покупка: тут важливо розібратися в нюансах, від яких безпосередньо залежить рентабельність вкладених Вами коштів, а кошти це чималі.

Щоб полегшити нашим клієнтам вибір відповідного варіанту і застрахувати їх від можливих помилок - ми даємо повну інформацію з будь-якого питання ще до придбання.

Ось що ви можете дізнатися у наших фахівців:
  • Проведіть порівняння декількох вибраних Вами машин і отримаєте відповіді на питання. Яка тривалість терміну експлуатації основних вузлів? Які витрати на профілактичне обслуговування? Які витрати можливі при втраті продуктивності і пр.
  • Повний аналіз варіантів фінансування покупки машини з урахуванням повсякденних витрат на експлуатацію та техобслуговування.
  • Допомога у виборі відповідного плану прийдешнього техобслуговування, включаючи діагностичні програми: регулярний відбір охолоджуючої рідини, масла (S • O • SSM), обслуговування гусеничної техніки (CTS) і аналіз поточного стану машини в цілому. В залежності від побажань клієнта програма обслуговування може складатися індивідуально, що дозволяє найбільш повно задовольнити особливі запити окремо взятого споживача.


Якщо ви вже працюєте зі спецтехнікою Сaterpillar

У цьому випадку буде корисно знати ключові особливості сервісу, що визначають ремонт трубоукладачів, доставку запасних частин і т.п.

Сьогодні у Вас є можливість істотно заощадити на ремонтних роботах. Для цього включіть в сервісний контракт послуги з періодичного ремонту і отримуйте гарантоване техобслуговування за фіксованими цінами.

Одним з найвигідніших варіантів ремонту є використання відновлених деталей Cat Reman. Тут Ви отримуєте той же рівень гарантії, що й на нові деталі, але обійдуться вони на 40-70% дешевше.

Найчастіше, спецтехніку, що відробила свій термін експлуатації вигідніше обміняти, ніж ремонтувати, але як визначити відповідний момент? Наші фахівці дадуть відповідь Вам на це питання, попередньо підрахувавши витрати для декількох варіантів. Порівнюйте і обирайте.

Однак, це ще не всі можливості нашого сервісу ...


Додаткові можливості сервісу «Цеппелін Україна»


Одним з основних параметрів, що визначають швидкість проведення техобслуговування, є швидкість доставки необхідних комплектуючих. Щоб вивести якість нашої доставки на новий рівень, поліпшити систему тех. підтримки і, як наслідок, скоротити вимушені простої устаткування, в 2009 році компанією «Цеппелін Україна» був відкритий сучасний логістичний центр.

У новому центрі Ви можете отримати детальну консультацію з питань і замовити запчастини для трубоукладачів, бульдозерів і екскаваторів із супровідною технічною документацією в стислі терміни.

Велика географія діяльності «Цеппелін Україна» дозволить Вам заощадити на доставці в багато регіонів Росії. Досить просто зв'язатися з нашими фахівцями у Вашому регіоні і уточнити у них наявність потрібної запчастини для трубоукладачів на складі. Якщо в даний час такої в сервісному центрі не виявилося - не проблема: комплектуючі будуть доставлені з іншого регіонального підрозділу у Ваше повне розпорядження максимально швидко.

Ремонт своїми силами утруднений, плюс Ви хочете бути впевнені в безвідмовності машини після технічного обслуговування, зверніться за допомогою до наших сервісних інженерів і механіків. Розташовуючи широким спектром діагностичного обладнання, спеціального та ручного інструменту, вони швидко визначать причину неполадки і усунуть її прямо на місці роботи.

У деяких випадках неполадка спецтехніки є настільки несуттєвою, що хочеться не викликати фахівців, а вирішити проблему самостійно. Однак для цього ваші співробітники повинні володіти повною технічною інформацією, що стосується безпечної, ефективної експлуатації обладнання і головне - правильного техобслуговування. Виходячи з побажань клієнтів, компанія «Цеппелін Україна» пропонує професійне навчання ваших співробітників.

Періодично ми організовуємо курси підвищення кваліфікації та семінари для працівників різних ланок. Дані навчальні заходи допоможуть отримувати актуальну інформацію про новинки спецтехніки Caterpillar, нових технологіях, а також можливості та акціях нашого сервісу. По закінченню навчальних занять всі слухачі отримують спеціальні сертифікати.

Неважливо, співпрацюєте Ви вже з нами або тільки збираєтеся це зробити - можете бути впевнені: ми завжди допоможемо у вирішенні будь-якої виниклої проблеми і додатково забезпечимо Вас повною інформацією, щоб в майбутньому подібні труднощі можна було легко вирішити самостійно, або взагалі виключити ймовірність їх появи. Адже, як відомо: хто володіє інформацією - той володіє світом.

Сервіс та продаж запасних частин по спецтехніці для будівництва і ремонту трубопроводів: 


З питань звертайтеся до спеціаліста: 
0 800 300 350
zeppelin@zeppelin.ua