Система Terrain для завантаження допомагає максимально ефективно виконувати землерийні роботи на кар'єрі за рахунок поліпшення загального виробітку руди, зниження витрат на вишукувальні роботи та підвищення продуктивності та прибутковості.

СИСТЕМА TERRAIN ДЛЯ ВАНТАЖНИХ РОБІТ ДОЗВОЛЯЄ ВИКОРИСТОВУВАТИ САТЕЛІТАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА ЗЕМЛІ


Система Terrain для навантажувальних робіт, раніше відома як CAES (Електронна система управління переміщенням грунту) і CAESUltra для гірничодобувної промисловості, - це високотехнологічна система напрямки машини, що надає інформацію про продуктивність в реальному часі операторам гірничого обладнання. Система Terrain оснащена дисплеєм в кабіні, технологією супутникової навігації, елементами, що встановлюються на машині, радіомережею і повністю інтегрованим офісним програмним забезпеченням.

Система Terrain для навантажувальних робіт дозволяє операторам отримати всю інформацію, необхідну для максимізації продуктивності машин за рахунок відстеження рудних тіл, висоти берм, тривалості робочих циклів і обсягу зрізаного і зануреного матеріалу. Систему можна використовувати на колісних навантажувачах, кар'єрних екскаваторах та гідравлічних екскаваторах.

Система Terrain підвищує ступінь безпеки, дозволяючи операторам машин і працівникам центру управління роботами на шахті бачити на цифровому дисплеї заборонені зони і заборонені поверхні, що відображаються на підставі відстеження положення машини в реальному часі. Також вона забезпечує важливий інструментарій для ідентифікації матеріалів, планування робіт на шахті, інженерних і геодезичних робіт, профілювання і контролю продуктивності.


Система використовує технологію GNSS, мережа двосторонньої бездротового радіозв'язку, та офісне ПЗ для побудови карт шахт, створення моделей рельєфу, розпізнавання положення машини та відстеження обсягу і продуктивності з абсолютною точністю.

Дисплей у кабіні дозволяє оператору бачити тривимірне зображення зверху і в поперечному розрізі робочого плану з кольоровою маркіровкою, а також точне положення машини. Система безперервно оновлює інформацію про матеріал і положенні машини в міру руху машини по майданчику.

Вбудоване офісне ПО поєднує в собі функції буріння, драглайна, профілювання і навантаження, будучи цінним інструментом, що дозволяє користувачам створювати звіти з використання, матеріалами і обсягами.