MineStar Terrain Drilling

За допомогою глобальної системи супутникової навігації (GNSS) для гірничодобувної технології, що забезпечує операторів шпур для вибухових робіт отримують точними даними про плани з буріння та виконанні робіт, система Terrain виключає роботу навмання в умовах буріння в кар'єрах. 


СИСТЕМА TERRAIN ДЛЯ БУРІННЯ ЗАБЕЗПЕЧУЄ НЕЗМІННУ ТОЧНІСТЬ БУРОВИХ РОБІТ

Система Terrain для буріння (раніше відома під назвою "Бурова система AQUILA™") являє собою масштабовану систему, яка призначена для підвищення точності та ефективності буріння; в ній застосовується високоточна система навігації GNSS, яка регулює хід виконання бурових робіт. Бортова функція обміну текстовими повідомленнями і моніторингу підвищує безпеку і ефективність за рахунок перебування оператора в кабіні.

Нова, повністю інтегрована система офісного програмного забезпечення дозволяє системі Terrain генерувати звіти по продуктивності роботи оператора і машини, а також робить можливим дистанційний контроль буріння і планування вибухових робіт у реальному масштабі часу. Крім того, вона реєструє і вимірює параметри буріння для оптимізації використання машини, поліпшення буріння та підвищення ефективності вибухових робіт.

Система Terrain поєднує функції, необхідні для буріння, роботи драглайнів, робіт по профілізації і навантаженні, надаючи чудові засоби підвищення продуктивності, що дозволяють користувачам створювати звіти з використання техніки, матеріалів і обсягами.
Розширені можливості буріння

Система Terrain для виробництва реєструє і вимірює різні параметри буріння для оптимізації використання машини та підвищення загальної ефективності буріння і вибухових робіт.

Система навігації використовує GNSS для тривимірного позиціонування долота, щоб гарантувати буріння отворів у відповідності з планом.

Система Terrain для буріння також дозволяє підвищити безпеку за рахунок використання таких функцій:
  • Карта попередніх шпурів відображає місцезнаходження точок попередніх шпурів, зводячи до мінімуму ризик буріння по невзорвавшихся свердловинах.
  • BorderGuard подає звукові та візуальні попередження, якщо бур проникає в заздалегідь задану исключаемую зону.
  • Pipe-in-Hole активує сигналізацію або налаштовані клієнтом блокування функцій руху для запобігання ушкоджень бурильної колони і бура.