Дистанційний контроль

Завдяки усуненню необхідності в дротяних загрузках в системі дистанційного контролю використовується бездротова передача даних про стан машин для здійснення контролю за відомостями про стан всього парку машин з центрального офісу. Завдяки цьому сервісні менеджери, які знаходяться в офісі, можуть цілодобово контролювати бортові системи кожної машини (або декількох машин одночасно) з безпечної відстані.

Використовуючи офісні системи або ресурси Cat® для аналізу, менеджери на шахтах можуть управляти операціями обслуговування.

Вони можуть попереджати фахівців на ділянці і в майстерні про необхідність і часу обслуговування конкретного обладнання, включаючи вказівку конкретних процедур.

Таким чином, певна машина буде відправлена ​​на процедуру обслуговування з мінімальним часом простою у виробництві. До того ж, це дозволяє завчасно замовляти запасні деталі, щоб вони були під рукою у фахівців в майстерні до моменту прибуття обладнання, що також скорочує тривалість виконання технічного обслуговування і допомагає максимально підвищити технічну готовність обладнання.