Системи перевірки стану машин Cat® допоможуть контролювати час технічного обслуговування, максимально збільшити готовність обладнання до роботи, збільшити обсяги видобутку, контролюючи робочий стан і необхідність обслуговування обладнання на ділянці розробки.

Стан устаткування істотно впливає на загальні виробничі витрати і загальну ефективність гірничих робіт.

Ефективне управління станом обладнання скорочує загальні експлуатаційні витрати і збільшує загальну прибутковість на тонну матеріалу. Це вже непоганий показник, проте дані експлуатаційні витрати не витримують порівняння з обсягом виробничих втрат від устаткування, яке працює не в повну силу.

Розглянемо приклад на одному самоскиді для транспортування з механічною несправністю, яка уповільнює його середню швидкість. Цей один поступається за параметрами самоскид здатний гальмувати кожну машину позаду себе на маршруті транспортування, сповільнюючи цикл роботи всього парку машин для транспортування.

Одержуване внаслідок зниження продуктивності підкреслює незначність вартості обслуговування самоскида. Саме тому управління станом машин грає настільки важливу роль в загальній продуктивності ділянки гірничих робіт.

Системи контролю стану машин Cat® надають постійний потік даних про стан машини і робочих умовах, а також засоби, що допомагають операторам керувати машинами, фахівцям їх обслуговувати, а менеджерам складати графіки обслуговування і ремонту для забезпечення мінімальних збоїв в процесі виробництва.Контроль технічного стану
Система контролю технічного стану надає попереджувальні відомості, що дозволяють складати комплексні плани обслуговування і ремонту для всіх типів обладнання для гірничих робіт. Аналіз даних від комбінації "елементів", що здійснюють контроль умов роботи, дозволяє з точністю оцінювати стан та умови важливого обладнання.
» Узнайте больше
Дистанційний контроль
Бездротова передача даних про стан машин забезпечує віддалений контроль за всією інформацією про стан обладнання з центрального офісу. Це усуває необхідність в дротового зв'язку і дозволяє менеджерам, перебуваючи в офісі, цілодобово і безпечно здійснювати контроль за бортовими системами машин. 
» Узнайте больше