Сучасні гірничодобувні технології, засновані на обробці даних, забезпечують надійний повсюдну зв'язок і необхідну GPS інфраструктуру. Caterpillar і ваш дилер компанії допоможуть знайти систему, яка підійде саме вам.

ОБМІН ВАЖЛИВИМИ ДАНИМИ НА ДІЛЯНЦІ РОБІТ І ПОЗА ЙОГО ТЕРИТОРІЇ

На ділянці здійснюється обмін важливими даними між обладнанням і центральним офісом, який може знаходитися в сотнях миль від будь-якої ділянки гірничих робіт.

Розмір і тип необхідної системи передачі даних залежить від декількох факторів, включаючи швидкість і обсяг переданих кожен день даних, а також розташування існуючої інфраструктури поза території ділянки розробок.

Наприклад, на деяких віддалених ділянках може не бути прямої видимості супутників GNSS, у зв'язку з чим можуть знадобитися локальні навігаційні технології. Або може знадобитися використання виділених волоконно-оптичних ліній зв'язку між віддаленими ділянками гірських розробок і центральним офісом.

Компанія Caterpillar надає певні компоненти інфраструктури, такі як засоби виробництва електроенергії. До того ж, компанія Caterpillar і дилери компанії можуть порекомендувати надійних сторонніх постачальників систем, сумісних з основними технологіями Cat.

Вимоги до інфраструктури ділянки варіюються залежно від виконуваних робіт і самої ділянки. Ми можемо допомогти в налаштуванні відповідних систем передачі даних для повноцінного використання сучасних гірничих технологій, створюючи при цьому умови для автономних систем надалі.