Система підземного управління Command дозволяє оператору знаходитися на дистанційному комфортабельному посту управління далеко від вантажно-доставочной машини - або на поверхні, або під землею. При цьому продуктивність машини не зменшується.

ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЗАХИСТ ОПЕРАТОРА. ЗБІЛЬШУЄ ВИХІД ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ ПРИ ПІДЗЕМНОМУ ВИДОБУДКУ.

Перебуваючи на віддаленому робочому місці, оператор завантажує і скидає матеріал за допомогою дистанційного керування. Поєднання бортових комп'ютерів, камер, лазерів та програмного забезпечення робочого місця оператора дозволяє системі автономно управляти рухом машини при виконанні транспортних робіт, запобігаючи зіткнення зі стінами і скорочуючи пошкодження машини.

Брошура "Система Command для підземного видобутку"

Ергономічні органи управління дозволяють регулювати роботу машини, використовуючи звичні компоненти. Це скорочує час навчання та освоєння нового обладнання, і разом з тим забезпечує безпечні і комфортабельні умови для оператора. Крім того, це підвищує точність навігації в тунелях, збільшує продуктивність і зменшує пошкодження машини при контакті зі стінками тунелю.

Під час роботи системи Command для управління підземними операціями машинам заборонено залишати захищені області, а робітникам - входити в них. 

Передбачена можливість використання додаткових заходів безпеки, щоб уникнути проникнення в небезпечні зони, а також повного вимикання системи у випадку збоїв у роботі одного з компонентів системи.

Система Command для управління підземними операціями призначена для вантажно-постачальних машин Cat®. Система повністю інтегрована, її можна встановлювати на заводі-виробнику або безпосередньо в польових умовах для максимального підвищення ефективності машин.