Істотно підвищує безпеку, продуктивність і готовність за рахунок застосування інтегрованих автономних, напівавтономних і дистанційних систем управління.

НАСТУПНЕ ПОКОЛІННЯ. ВЖЕ СЬОГОДНІ.

Система управління транспортуванням дозволяє скористатися найбільш досконалими з усіх доступних технологій для забезпечення безпечної і продуктивної роботи автономних самоскидів Cat® на жвавих промислових майданчиках.

Система управління транспортуванням являє собою набагато більше, ніж просто обладнання, що працює без участі оператора. Це комплексне рішення наступного покоління з організації транспортних робіт, що забезпечує надійні, фундаментальні переваги для шахтарів, яким доводиться працювати у важкодоступних або недоступних місцях. Вельми вдосконалені системи безпеки дозволяють автономним самоскидам Cat надійно працювати в оточенні іншого гірничодобувного обладнання, легких транспортних засобів і співробітників підприємства.

Безпека. Ефективність. Продуктивність.

Інженери компанії Caterpillar вивели автономні технології на новий рівень, щоб автономні вантажні перевезення стали безпечними і продуктивними. Автономні самоскиди Cat здатні вибирати складні під'їзні дороги, маневрувати серед учасників трафіку на виробничому майданчику і ефективно прокладати шлях між точками завантаження і майданчиками розвантаження.

Система управління транспортуванням інтегрується з усіма іншими наборами функцій системи Cat MineStar™ в цілях розподілу завдань управління та контролю справності машини.

Додаткові відомості про систему Cat MineStar та системe управління транспортуванням можна дізнатися у свого дилера компанії Cat.