ДИСТАНЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ З БЕЗПЕЧНОГО МСЦЯ.

Гірничі роботи можуть бути дуже небезпечними. Система управління бульдозерної роботами Command дозволяє видалити оператора з кабіни машини і дистанційно керувати їй з безпечного місця. Система являє собою оптимальний варіант для численних областей застосування, де безпека персоналу та обладнання може опинитися під загрозою: відсипання відвалів, обслуговування майданчиків вилуговування, робота на укосах уступів, робота з небезпечними матеріалами, робота на нестійких поверхнях.

Пряма лінія

Caterpillar пропонує систему управління для зон з прямою видимістю: оператор знаходиться на майданчику, але поза машини. Оператори використовують пульт, переносну на плечі, який забезпечує управління обладнанням з відстані 25 - 100 ярдів.

Брошура "Система Command для проведення землерийних робіт"

Цього достатньо для забезпечення безпеки і разом з тим це досить близько, щоб контролювати обладнання візуально і на слух.

Панель управління являє собою легкий, ергономічний блок, що нагадує багато з органів управління, розташованих у кабіні. Ця схожість дозволяє скоротити навчання і зменшити час звикання до органів управління при переходь від панелі до органів управління в кабіні і назад.

Майже всі функції машин, керовані з кабіни, можна використовувати за допомогою панелі управління.  

Численні функції управління безпекою дозволяють відключити машину і систему в разі аварійної ситуації. Наприклад, якщо панель управління нахилилася або частина системи знеструмлена, вся система вимикається.

Система управління бульдозерної роботами Command в даний час встановлюється на гусеничні бульдозери Cat ® D10T і D11T.