Опис системи

Новий інтуїтивний інтерфейс

Повністю оновлена ​​і модернізована, нова версія системи Product Link дозволяє скористатися перевагами супутникових і стільникових мереж, розширюючи зону покриття і місця роботи системи. Система надає вам можливості нового покоління завдяки інноваційному інтуїтивному інтерфейсу, який полегшує відстеження даних по всьому вашому автопарку і дозволяє отримувати докладну інформацію по окремих об'єктах.


Миттєве отримання відомостей про все автопарку

Система Product Link забезпечує зручний і гнучкий віддалений контроль, відстеження об'єктів, управління обслуговуванням і багато іншого. Нове надійне обладнання забезпечує безперебійну роботу в будь-яких умовах.
Відкрита архітектура системи дозволяє переглядати дані змішаного автопарку за допомогою інтерфейсу VisionLink. Дані від обладнання Cat можуть з легкістю передаватися в інше комерційне програмне забезпечення, полегшуючи початковий збір інформації та її повторне використання в різних додатках.


Зниження вартості володіння і експлуатаційних витрат

Вдосконалені функції дозволяють відстежувати щоденний витрата палива, формувати найбільш ефективний маршрут автоцистерн з пальним, а також контролювати використання обладнання по днях і по годинах.
Система Product Link надає інформацію, яка дозволяє розподіляти обладнання по найбільш необхідним ділянкам, роблячи його використання максимально ефективним. Більше того, ви можете з легкістю задати межі робочої ділянки і налаштувати попередження системи безпеки, щоб обмежити неприпустиме використання обладнання.
Гнучкі та доступні плани обслуговування дозволять налаштувати можливості вашого Автопарку у відповідності з вашими потребами.


Приклад розрахунку потенційної економії для навантажувачів 966:

Показники роботи машини Типове Буде Потенційна 
экономія за рік
Лічильник мото-годин, годину. 2000 1500 500
Час холостого ходу, годину. 1000 500
Час холостого ходу,% 50% 25%
Обслуговування на 250 годин 8 6 2
Всього палива, літр 34800 2400 2400
Паливо використане на холостому ходу, літр 4800 2400