AccuGrade UTS

Система AccuGrade UTS - це система високоточного динамічного позиціонування, яка використовується для стеження за робочим органом машини. Універсальний роботизований тахеометр відстежує положення активного відбивача, встановленого на відвалі, і визначає його координати в просторі.

Активний відбивач дозволяє системі впевнено утримувати зв'язок між машиною і тахеометром, за рахунок інфрачервоного ідентифікатора, що не дає тахеометру збиватися на інші відображаючі поверхні в зоні його видимості. Вбудована інтелектуальна система пошуку місця розташування відбивача, дозволяє системі швидко виробляти захоплення цілі, якщо стався тимчасовий розрив (наприклад: проїхала вантажівка).

Роботизований тахеометр постійно вимірює місцеположення активного відбивача і передає дані в блок управління машини, який показує оператору місцеположення відвалу в реальному режимі часу. Система, знаючи місце розташування тахеометра, відстань до відбивача на відвалі і кут повороту приладу, може розрахувати координати краю відвала машини і порівнювання ці дані з показанням датчиків на корпусі машини і тривимірною моделлю, видає команди гідравліці машини для виставлення відвалу в потрібну позицію для формування проектної поверхні.

Система AccuGrade UTS дозволяє повністю автоматизувати управління відвалом бульдозера або автогрейдера, барабаном фрези або плитою укладальника, таким чином, операторові залишається тільки керувати рухом машини.

Контактна інформація:

З питань консультацій та придбання
звертайтеся в «Цеппелін Україна»
за телефоном у Києві: +38 (044) 494-23-30

Написати листа, поставити запитання, замовити: zeppelin@zeppelin.ua