AccuGrade UTS

Система AccuGrade UTS - це система високоточного динамічного позиціонування, яка використовується для стеження за робочим органом машини. Універсальний роботизований тахеометр відстежує положення активного відбивача, встановленого на відвалі, і визначає його координати в просторі.

Активний відбивач дозволяє системі впевнено утримувати зв'язок між машиною і тахеометром, за рахунок інфрачервоного ідентифікатора, що не дає тахеометру збиватися на інші відображаючі поверхні в зоні його видимості. Вбудована інтелектуальна система пошуку місця розташування відбивача, дозволяє системі швидко виробляти захоплення цілі, якщо стався тимчасовий розрив (наприклад: проїхала вантажівка).

Роботизований тахеометр постійно вимірює місцеположення активного відбивача і передає дані в блок управління машини, який показує оператору місцеположення відвалу в реальному режимі часу. Система, знаючи місце розташування тахеометра, відстань до відбивача на відвалі і кут повороту приладу, може розрахувати координати краю відвала машини і порівнювання ці дані з показанням датчиків на корпусі машини і тривимірною моделлю, видає команди гідравліці машини для виставлення відвалу в потрібну позицію для формування проектної поверхні.

Система AccuGrade UTS дозволяє повністю автоматизувати управління відвалом бульдозера або автогрейдера, барабаном фрези або плитою укладальника, таким чином, операторові залишається тільки керувати рухом машини.