Переваги та особливості

Виробничо технічна база - це унікальний в Україні центр з відновлення й ремонту компонентів Cat, побудований спеціально для обслуговування гірничої техніки Cat®, яка працює на Єристівському гірничо-збагачувальному комбінаті компанії Ferrexpo AG.

Як годинниковий механізм, виробничі процеси за стандартами Caterpillar розраховані до хвилин, регламентовані витрати часу і матеріалів, склад супутніх запчастин, обладнання світового класу: Demag, Hoermann, Viessmann і Meibes, Schneider Electric, Karcher, Siemens включаючи унікальний випробувальний стенд Power Test.«Основа» Виробничо-технічної бази - це стенд для випробування двигунів (Engine Test Stand) з повною системою охолодження. В основу роботи стенду випробування двигунів покладена динамометрична система, що дозволяє безпечно створювати контрольовану навантаження на двигун. Тестування навантаження двигуна - це єдиний метод перевірки можливостей двигуна. При використанні динамометричної системи двигун може коректно працювати в рамках всього діапазону потужності без необхідності введення його в експлуатацію. Недоліки збірки можуть бути виявлені ще до того, як двигун встановлений на шасі, і фактична оцінка робочого стану двигуна може бути проведена заздалегідь. Динамометр є фінальним кроком оцінки якості перед установкою двигуна.

  • Випробування проводяться відповідно до фабричним регламентом для того, щоб відновлені двигуни працювали згідно специфікаціям CAT. 
  • Онлайн-підрахунок частинок проводить оцінку чистоти моторного масла під час тесту відповідно до стандарту ISO 18/15. Аномальні сплески кількості частинок під час тестування будуть відображені, і превентивні заходи можуть бути застосовані перед установкою двигуна в машину.Контроль чистоти - візитна картка виробничих процесів світового класу. Так, всі компоненти, що надходять в центр, починають рух по центру відновлення з камери попереднього миття з професійним обладнанням Kärcher.Крани Demag вантажопідйомністю від 2 до 12,5 тонн забезпечують відповідний рівень безпеки та безперебійності робіт. 
Робота з двигунами вимагає відповідного рівня надійності та зручності стендів. Це завдання на належному рівні виконують стенди Cat® з гідравлічною системою регулювання.Чистоту деталей за допомогою сертифікованої рідини забезпечує миючий комплекс BvL, а також миючий комплекс Cat® з системою фільтрації частинок до 3 мікрон.

Робоче місце сучасного механіка - це в першу чергу комп'ютер. Він забезпечує візуалізацію детального регламенту ремонту аж до зусилля необхідного для затяжки кріплення, і дозволяє контролювати і аналізувати продуктивність робочих процесів.У ряду з іншим спеціальним обладнанням у вигляді верстатів, пресів або морозильної камери спеціальні інструменти включають відеоскоп для огляду внутрішнього простору вузлів, що дозволяє скоротити час візуальної діагностики.
Система фільтрації CAR (R) Bulk Fuel Filtration System постачає готовий для тестування двигун паливом, очищеним до стандарту ISO16/13.


Склад запчастин, що працює з сертифікації Caterpillar, дозволяє контролювати наявність і кількість запчастин, забезпечується взаємозв'язок з іншими складами України та світу для автоматичного поповнення.