Високоякісні РВТ власного виробництва Caterpillar

24.05.2018

Рукава високого тиску критично важливі для техніки. Від них залежать надійність, безпека і ефективність машин. Тому Caterpillar ретельно контролює виробництво і якість цієї важливої продукції. Більш того, Caterpillar - єдиний в світі виробник техніки, який випускає рукави і муфти високого тиску власного виробництва.

«Ми самі ведемо розробки, тому можемо випускати продукцію, що відповідає специфічним вимогам наших машин і тим умовам роботи, на які вони розраховані, - розповідає Адріан Фейрлесс, старший фахівець з гідравліки з Caterpillar. - Наприклад, ми можемо зменшити мінімальний радіус вигину для деяких РВТ, щоб прокладати їх там, де мало місця. За статистикою, 80% відмов РВТ викликано стиранням. Тому ми розробили РВТ, вкрай стійкі до стирання, і прокладаємо їх в машинах за такими маршрутами, щоб мінімізувати стирання».


Ці принципи допомогли Caterpillar створити РВТ, що перевершують міжнародні стандарти по ключовим критеріям. Адріан продовжує: «Два наших головних тести - це імпульсні цикли і опір стиранню. Всі РВТ ми тестуємо на імпульсні цикли за стандартами SAE (Союзу інженерів моторної техніки). Стандарт SAE 100R15 вимагає від РВТ витримувати 500 тис. циклів без витоку, а наша модель XT-6 ES витримує 1 млн циклів, як і всі наші РВТ серії XT, вдвічі перевершують галузевий стандарт. Стійкість до стирання ми тестуємо за стандартом ISO 6945. І тут наші РВТ серії XT перевершують галузевий стандарт вже в 20 разів! Користь цих тестів в тому, що ми точно знаємо: наші РВТ служать набагато довше звичайних, стандартних».


ПІДХОДЯТЬ ДО МАШИН ІНШИХ ВИРОБНИКІВ

Оскільки РВТ повсюдно застосовуються у важкій будівельній техніці, важливо нарощувати їх продаж для будь-яких машин - як Cat®, так і інших виробників. «В лінію продукції Cat® входять РВТ всіх основних галузевих стандартів, - підкреслює Адріан. - Ми готові до змішаних парків машин клієнтів!»

Компанія Цеппелін Україна забезпечує технічну підтримку на світовому рівні. Кваліфіковані фахівці допоможуть підтримувати ваші машини в робочому стані, і ви отримаєте максимальну вигоду від інвестицій в обладнання! Телефонуйте: 0 800 300 350.