Успішний бізнес починається із якісної освіти

19.10.2018

8 жовтня 2018 року компанія «Цеппелін Україна» урочисто відкрила унікальний Науково-навчальний центр дорожніх машин на території Національного транспортного університету України.

DSC_04020.JPG

Вже впродовж кількох років офіційний дилер найвідоміших світових брендів техніки компанія «Цеппелін Україна» тісно співпрацює із провідними ВНЗ України. Ключову роль у цій співпраці відіграє програма підтримки навчальних процесів у Національному транспортному університеті, розташованому у Києві. 8 жовтня 2018 року представники «Цепелін Україна» разом із керівництвом НТУ взяли участь в урочистому відкритті єдиного в Україні Науково-навчального центру дорожніх машин.

DSC_0476.JPG

В Україні сьогодні просто немає науково-навчального центру такого рівня і настільки технологічно оснащеного. Студенти, аспіранти та викладачі нашого ВНЗ відтепер мають змогу вдосконалювати свої профільні знання та набувати нових практичних навичок, використовуючи для цього найкращі світові технології. І мені особливо приємно відзначити, що своїми технологіями із нами поділився бренд №1 у світі дорожніх та будівельних машин – офіційний дилер техніки Caterpillar – компанія «Цеппелін Україна». Достатньо сказати, що лінійка техніки компанії нараховує понад 650 інноваційних моделей машин, - відзначив ректор Національного транспортного університету України Микола Дмитриченко.

DSC_0499.JPG

Зі свого боку керівник відділу будівельної та кар’єрної техніки ТОВ «Цеппелін Україна» Єдгар Харутюнян зауважив, що відкриття на базі Національного транспортного університету Науково-навчального центру – це черговий крок з боку компанії на шляху налагодження співпраці із профільними ВНЗ.

Навіть великі компанії час від часу зіштовхуються із проблемою дефіциту кадрів. Це об’єктивний процес і подолати цю проблему можна лише комплексними заходами. І в першу чергу – це підготовка майбутніх спеціалістів ще на тому етапі, коли вони навчаються в ВНЗ. В компанії «Цеппелін Україна» працює чимало молодих спеціалістів – вчорашніх студентів, і я переконаний, що завдяки відкриттю Науково-навчального центру наші лави поповнить ще багато випускників НТУ.

DSCN1786.JPG

Керівник відділу післяпродажного обслуговування ТОВ «Цеппелін Україна» Сергій Косяк відзначив, що у кожного сумлінного студента є шанс здобути на базі нового Науково-навчального центру фундаментальні практичні знання та набути такої кваліфікації, яка дасть змогу стати членом команди компанії. За його словами, студенти НТУ стажуються в різних відділах ТОВ «Цеппелін Україна» вже починаючи із другого курсу. Після отримання диплома бакалавра випускники отримують шанс повноцінного працевлаштування в компанії.

Багато співробітників «Цеппелін Україна» в минулому - випускники НТУ, що зберегли теплі спогади про навчання в університеті, тому дана подія не просто відкриття Науково-навчального центру а й зустріч поколінь що мають спільні цінності та прагнення.

DSC_0503.JPG   DSCN1814.JPG