Універсальність для доріг: асфальтові котки у ваговому діапазоні від 2,5 до 2,9 тонни

17.04.2018

Служба Cat® Paving Products завжди пропонувала і буде пропонувати машини і послуги, які допоможуть клієнтам підвищити ефективність і дохід. Представлені в кінці осені минулого року універсальні вібраційні котки володіють всіма необхідними якостями за рахунок простоти управління, транспортування і технічного обслуговування.

Моделі CB2.5, CB2.7, CB2.9 і CC2.6 є універсальними машинами з високою амплітудою коливань і ідеально підходять для робіт на вулицях, велосипедних і під'їзних доріжках, дворах, паркувальних майданчиках, а також для робіт в центрі міста, ямкового ремонту і робіт на узбіччях.

Номенклатура орієнтована на масу, що значно спрощує клієнтам вибір машини, що найкращим чином задовольняє його вимоги. Нові моделі представлені у великому діапазоні типорозмірів: від 2,5 до 2,9 т.


Простота експлуатації

Тумблерний перемикач для швидкого і простого включення функцій машини забезпечує простоту управління. Контроль експлуатаційних показників машини можна здійснювати на простому аналоговому дисплеї, на який виводяться значення рівня палива, температури двигуна і мотогодин. Легкий запуск відбувається за рахунок унікальної конструкції запальних свічок.

Просте транспортування

Перевезення на інше місце експлуатації стала простою, як ніколи раніше. Єдина точка підйому і міцна зчіпка роблять підйом машини і її установку на транспортуючий автомобіль простою і легкою. Завдяки конструкції ROPS висота машини в транспортувальному положенні дуже мала, вона також дозволяє машині проходити під низькими конструкціями і поруч з ними під час укладання дорожнього покриття.

Швидке технічне обслуговування

Проста система діагностики і вільний доступ до ключового обладнання сприяють оптимізації продуктивності. Система запобіжників і реле нових універсальних котків дозволяє фахівцям з технічного обслуговування усувати причини несправностей в найкоротші терміни, не застосовуючи спеціальне обладнання. Візуальні індикатори показують зміни в системах управління повітряним потоком, охолодження, розпилення води в гідравлічній системі. Вони допомагають оптимізувати планові перевірки, не виводячи машину з експлуатації.


Ретельний контроль

Ці моделі легко ввести до складу парку, що орендується. Система Product Link™ буде постійно стежить і інформувати власника про місцезнаходження машини і необхідність технічного обслуговування. Проста панель управління і простора платформа обов'язково сподобаються великому числу операторів. Довговічні компоненти і економічний двигун дозволяють максимально збільшити час корисної роботи і знизити експлуатаційні витрати протягом усього терміну служби.

Високий ККД

Універсальні котки оснащені двигуном C1.5, який відповідає вимогам стандартів на викиди забруднюючих речовин. Потужність двигуна становить 22,3 кВт (30,3 к.с.), він ефективний в найважчих умовах.

Компанія Цеппелін Україна пропонує широкий вибір універсальних вібраційних котків. Продаж котків супроводжується повним гарантійним і післягарантійним сервісним обслуговуванням в сертифікованих сервіс-центрах компанії Цеппелін Україна. Телефонуйте: 0 800 300 350.