Цеппелін Україна прийняла участь в Mining Industry Expo 2018

20.11.2018

Цеппелін Україна прийняла участь в III Міжнародній спеціалізованій виставці гірничодобувної промисловості Mining Industry Expo 2018. 

Організатор виставки - Міжнародний виставковий центр, за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Державної служби геології та надр України.

Важливим завданням виставки Mining Industry Expo є розвиток і реалізація експортного потенціалу українських підприємств, що спеціалізуються на ринку гірничого обладнання і технологій, через залучення до відвідування виставки іноземних торговельних делегацій за сприяння профільних державних органів влади.

Виставка стала ефективним бізнес‑майданчиком і дала змогу продемонструвати останні гірничі технологій та обладнання, обмінятись досвідом провідним компаніям гірничої галузі.

P001.jpg

Цеппелін Україна представила останні розробки Caterpillar у галузі виробництва техніки для підземної гірничодобувної промисловості: вугільної, залізорудної, видобутку уранової руди тощо. Відвідувачі мали змогу оцінити широку лінійку моделей техніки Caterpillar, дізнатись про можливості видобувного обладнання, а також про системи автоматизації та інноваційні методи видобутку, які були розроблені Сaterpillar та не мають аналогів у світовій практиці. Для Цеппелін та Caterpillar напрямок автоматизації процесів та діджиталізація є одним із пріоритетних напрямків розвитку, тому велика увага була відокремлена саме цьому, і саме цим темам були присвячені більшість зустрічей, як і з існуючими, так і з потенційними клієнтами, які відбулись впродовж виставки.

До стенду Цеппелін була прикута додаткова увага з боку відвідувачів завдяки VR-технологіям, які були представлені нашим колегами з німецького заводу Caterpillar у м. Люнен, на якому виготовляється обладнання для видобутку корисних копалин підземних способом. 

vr.jpg

Це була захоплююча і унікальна можливість віртуально опинитися у підземній шахті та відчути себе справжнім шахтарем, починаючи від самостійного екіпірування і до можливості керування роботою очисного комбайна на видобувальній дільниці. Ця програма була розроблена спеціально для навчання нових працівників основам роботи на механізованих комплексах CAT без спуску в шахту, тому в програмі можна було в тому числі розкласти комбайн на компоненти для вивчення його побудови та більш детального розгляду кожної деталі.Разом з Цеппелін у виставці прийняли участь наші партнери – компанія JDTheile GmbH, один із світових лідерів з виробництва ланцюгової продукції. На виставці були представлені ланцюги та сполучні ланки з високоякісного матеріалу ХО, що мають підвищену міцність, стійкість до зносу і корозії.

P003.jpg

III Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості Mining Industry Expo пройшла успішно та на високому рівні. Результати даної виставки показали  важливість участі в таких масштабних заходах, знайомстві учасників і необхідність обміну досвідом з метою застосування на практиці найсучасніших технологій.