Цеппелін Україна надала спонсорську допомогу Кременчуцькому національному університету імені М.Остроградського

19.09.2018

Компанія “Цеппелін Україна” завжди прагнула розвитку, тому ми чітко розуміємо фундаментальну важливість якісної освіти та активно допомагаємо молоді на шляху опанування знань. На початку вересня “Цеппелін Україна” у рамках співпраці з Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського, передала навчальні матеріали по лінійці гірничої техніки Caterpillar для Навчально-наукового інституту механіки та транспорту, а також презентувала символічний подарунок у вигляді поршня двигуна Caterpillar серії 3408. Окрім того, компанія посприяла оновленню мережевого обладнання відділу комп'ютерних та інформаційних систем.

 

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського - перший вищий навчальний заклад у місті, заснований у 1920 році. За роки існування були підготовлені тисячі спеціалістів, а університет здобув безліч відзнак і нагород. Сьогодні в КрНУ навчається понад 5000 студентів денної та заочної форм навчання, університет співпрацює із 72 закордонними ВНЗ та дослідними інститутами у 25 країнах.

 

Компанія “Цеппелін Україна” бажає Кременчуцькому національному університету імені Михайла Остроградського подальшого процвітання, успіхів на шляху постійного вдосконалення і нових здобутків!