Техніка Cat® на реконструкції автошляху М-03!

12.07.2018

Надійний партнер компанії «Цеппелін Україна» - компанія «Дорожнє будівництво «Альтком», що входить до складу фінансово-промислової групи «Альтком»* - це одна з найбільших організацій, що займається проектуванням, лінійним будівництвом транспортних магістралей, комплексним будівництвом автомобільних доріг, шляхопроводів, а також виконанням середнього і капітального ремонту дорожнього покриття.

Автошлях М-03 - автомобільний шлях міжнародного значення на території України

Наразі, компанія «Дорожнє будівництво «Альтком» виконує ремонт дороги державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський. Загальна довжина усього автошляху становить 856,1 км. Дорога проходить територією Київської, Полтавської, Харківської, Донецької та Луганської областей.Роботи на ділянці км 207-210 дороги Київ-Харків-Довжанський

Цими днями йдуть підготовчі роботи на ділянці км 207-210: проводяться роботи по зрізу рослинного шару грунту і підготовка основи під зведення земляного полотна.

Роботи ведуться по лівому проїзду, по правому триває рух автотранспорту. Планується будівництво нового залізо-бетонного шляхопроводу над залізницею, довжиною 61 м і реконструкція існуючого.

На ділянці працюють 40 чоловік і 10 одиниць техніки. Автогрейдер Cat® 12H та бульдозер Cat® D6R працюють над очищенням площі від чагарнику і пнів, виконують планування і ущільнення основи земполотна. На даний момент вже вивезено 9 тис. кубів рослинного шару.Після проведення всіх робіт дорогу буде доведено до параметрів категорії 1-Б, що дозволить збільшити пропускну здатність до 10 тисяч транспортних одиниць на добу.

Роботи на мосту через річку Сула

Компанією «Дорожнє будівництво «Альтком» також виконуються роботи по демонтажу старого моста через річку Сула на км 204 + 965 при реконструкції М-03.

«Сьогодні виконуються роботи з демонтажу старого моста. Розібрані всі прольоти - один 24 м і десять по 18 метрів. Також демонтовані шість опор. Ведуться роботи по зведенню десятої і восьмої опори моста і з огорожі шпунтом котлованів п'ятої і шостої опор. На об'єкт привезли шість балок прогонової будови довжиною 18 метрів», - розповів виконроб ділянки Сергій Шипунов.

Паралельно з розбиранням старого моста завозяться конструкції, опалубка та ліси для будівництва нового. Рух по мосту здійснюється по правій смузі до закінчення будівництва нового моста.

   

   

* Фінансово-промислова група «АЛЬТКОМ» є взаємозв'язаною низкою підприємств. Завдяки передовому досвіду та інноваційним підходам, компанія стала загальновизнаним лідером в будівельній, дорожньо-будівельній галузях та багатьох інших сферах діяльності.

Група представлена в 12 областях України. Крім того, на сьогодні ФПГ «Альтком» має в наявності найкрупніший і високотехнологічний парк автомобільної, будівельної та дорожньо-будівельної техніки в Донецькому регіоні.