Будівництво доріг з системою AccuGrade® Cross Slope

24.07.2018

Що це?

Система AccuGrade Cross Slope є системою нівелювання, що дозволяє контролювати поперечний ухил поверхні.

Змонтовані на автогрейдері датчики використовуються для обчислення необхідного нахилу відвалу, який призведе до отримання проектного поперечного ухилу поверхні. Система виконує автоматичне коректування лівого або правого підйомного циліндрів, тоді як в звичайному випадку подібне коригування виконує оператор.

Система AccuGrade Cross Slope надає оператору всю інформацію, яка необхідна йому для швидкого і легкого розрівнювання або зрізання матеріалу при правильному поперечному ухилі. Інформація відображається на встановленому в кабіні екрані.

Оператор може вибрати контрольовану автоматично сторону відвалу і міняти напрям руху без зміни налаштувань. Висота підйому контролюється вручну шляхом поєднання профілю або автоматично шляхом додавання пристрою управління висотою підйому.


Для яких робіт така система може бути корисною?

  • облаштування ґрунтових і технологічних доріг;

  • облаштування канав, узбіч;

  • фінішне грейдерування.

Переваги системи AccuGrade Cross Slope:

  • спрощується установка інших систем Trimble на дану машину (так як підготовка вже буде встановлена), в т.ч. систем 3D;

  • гідравлічна і електрична система підготовлені для додаткових автоматичних систем нівелювання (САУ). Дана підготовка спрощує і суттєво здешевлює вартість проведення монтажних робіт;

  • зменшується кількість проходів і витрата пального, збільшується продуктивність;

  • зменшується вартість володіння і експлуатації;

  • збільшується вартість машини на вторинному ринку обладнання.

Автоматична система нівелювання служить для автоматичного керування положенням відвала і підвищення продуктивності праці оператора. Завдяки наявності САУ знижується потреба в традиційних розміткових віхах і зменшується обсяг робіт для геодезистів.

Застосування системи дозволяє досягти бажаної якості планування поверхні швидше і за менше число проходів. До складу системи можуть входити: електронні компоненти Cross Slope (поперечний нахил), Sonic (ультразвукові датчики), Laser (лазерні датчики), GPS або ATS, які пропонують Trimble.

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців компанії «Цеппелін Україна» за номером: 0 800 300 350.