Стабілізація грунтів - технології з високим економічним ефектом

31.05.2018

«Стабілізація грунтів - це технології з високим економічним ефектом, що дозволяють серйозно скоротити терміни проекту і заощадити близько 25-30%», — відзначають фахівці дорожньо-будівельної галузі.

ТЕХНОЛОГІЇ І ОБЛАДНАННЯ CAT® - НОВЕ СЛОВО В ДОРОЖНЬОМУ БУДІВНИЦТВІ

Нова технологія із застосуванням самохідних роторних змішувачів формує грунтосуміш на місці робіт. При будівництві дорожньої основи не обов'язково прибирати непідходящий за умовами проекту грунт і натомість підвозити з кар'єру пісок і щебінь. Замість цього можна зміцнити існуючий грунт на необхідну глибину. При цьому знімається тільки шар органіки. Наступний шар грунту змішується з необхідними стабілізуючими добавками, ущільнюється і профілюється, вимірюються його характеристики. Додатковий матеріал підвозиться тільки в разі, якщо міцність недостатня.


Технологія стабілізації ґрунтів використовується у всьому світі - і в Європі, і в Америці. «За кордоном вміють рахувати гроші і розуміють, що простіше зміцнити те, що знаходиться під ногами, ніж привозити матеріал з кар'єру за десятки кілометрів», — впевнені представники дорожньо-будівельної галузі.

Технологія стабілізації грунту особливо ефективна при застосуванні сучасного, спеціально спроектованого обладнання. Наприклад, один роторний самохідний змішувач змішує при стабілізації близько 800 т грунту на годину. Це в 3-4 рази більше, ніж може зробити стаціонарний змішувач. При цьому робота виконується на місці, не потрібно перевезення матеріалу до змішувальної установки і назад. Додатковим плюсом цієї технології є контроль якості.

Технологія вимірювання ступеня ущільнення грунтів дозволяє точно визначити момент досягнення необхідної щільності матеріалу і не робити зайвих проходів котка. На практиці це дозволяє зменшити кількість проходів в півтора-два рази і уникнути розущільнення матеріалу дорожньої основи. Це економія пального і часу, збільшення продуктивності при гарантованій якості.


Щоб дізнатися більше про сучасні технології, які застосовуються в дорожньому будівництві зверніться до фахівців компанії Цеппелін Україна за номером гарячої лінії: 0 800 300 350.

Також пропонуємо ознайомитися з оновленим каталогом дорожньо-будівельної техніки. Каталог можна завантажити за посиланням