Співробітники компанії Цеппелін Україна взяли участь у 8-му Київському півмарафоні

27.04.2018

22 квітня в столиці відбувся щорічний Київський півмарафон - 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon.

11 000 бігунів із 52 країн та майже 25 000 глядачів запалили столицю енергією бігу, перемоги та щастя. Це наймасовіший біговий захід в Україні, що об’єднав тисячі людей навколо спільної мети – пробігти величними берегами Дніпра, мальовничими вулицями міста, відчути підтримку та найголовніше насолодитись бігом разом з однодумцями та перемогти.

8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon – це єдина бігова подія в Україні, що має Bronze Label IAAF - відзнаку Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій. Такий статус гарантував проведення змагань на найвищому рівні з відповідністю світовим стандартам якості, безпеки і обслуговування.

Співробітники компанії Цеппелін Україна щорічно беруть участь в бігових заходах столиці.


Останній марафон - Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 відбувся восени минулого року. На ньому наша команда перевірила свої сили взявши участь в забігах на дистанціях в 5 км, 10 км та 21,0975 км. Найстійкіші зуміли подолати відстань в 42,195 км, пробігши повноцінний марафон.

В цьому році кількість учасників-співробітників Цеппелін Україна дещо збільшилася - до киян приєднались колеги з регіонів країни. Маршрут був вже традиційним і звичним: пролягав колом вздовж Дніпра, а старт і фініш спортсменів відбувався на Контрактовій площі.

   

Наші бігуни взяли участь у всіх дистанціях забігу: 21,0975 км, 5 км і 2 км. Півмарафон (21,0975 км) бігли 8 чоловік, всі фінішували та отримали медалі. Вперше на медалях фінішерів головної дистанції 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon був зображений символ міста Києва.


На фото: Сергій Нігревський, інженер з ремонту будівельної техніки Цеппелін Україна. Загальний час - 2:01:15.8.

Наші колеги-бігуни переконані, що такі заходи - це відмінна можливість випробувати і подолати самого себе, насолодитися спортом і поспілкуватися з новими і старими друзями-спортсменами. Команда Цеппелін Україна вже готується до осіннього марафону і з радістю прийме в ньому участь.

Пам'ятайте, біг – це ефективний інструмент team building та мотивації. Життя починається з першого кроку!