Системи пожежогасіння для гірничодобувної техніки Cat®

11.12.2018

img-20180428-135107.jpg

Caterpillar пропонує встановлені на заводі-виробнику системи пожежогасіння для окремих моделей наземної гірничодобувної техніки Cat®. Інтегровані конструкції, розроблені інженерами Caterpillar, допомагають забезпечити високу надійність і тривалий термін служби систем. Можливість установки систем на заводі-виробнику також скорочує час доставки машини, усуваючи необхідність монтажу в польових умовах.

img-20180428-135151.jpg

Доступні на даний момент машини Cat з встановленими на заводі-виробнику системами пожежогасіння включають бульдозери D10T2 і D11T, позашляховий самоскид 777G, а також ряд інших гірничих машин Cat. Для цих машин система виявлення вогню і сигналізації ANSUL® CHECKFIRE 210 встановлюється разом з системою придушення вогню рідким агентом ANSUL LVS. Агент у системі придушення вогню LVS забезпечує придушення вогню і охолодження перегрітих поверхонь, запобігаючи розтіканню палива та перериваючи подачу кисню, щоб не допустити повторного займання. Співпраця Caterpillar і ANSUL дозволила оптимізувати конфігурацію системи і затвердити схему розташування форсунок розпилення води.

6cc9a579c1ef3f319865abd173c5abdb.jpg

Інтеграція конструкції Caterpillar гарантує наявність достатнього та правильно організованого простору (відповідно до інженерних стандартів Caterpillar) для прокладки і монтажу компонентів системи пожежогасіння - дротів, датчиків, ліній подачі вогнегасних речовин і форсунок розпилення води. Встановлення на заводі-виробнику дозволяє замовникам не думати про операції збірки та розбирання, які раніше могли віднімати по кілька днів при встановленні устаткування. Наприклад, монтаж системи пожежогасіння на заводі-виробнику, дозволяє ввести машину D11T в експлуатацію приблизно на три дні швидше. Сертифікація на місці виконання робіт повинна бути проведена авторизованим дистриб'ютором ANSUL після введення машини в експлуатацію.

4 (28).jpg