Система Payload: завантажуйте самоскиди максимально точно

29.05.2018

Підвищіть продуктивність. Скоротіть витрати. Відстежуйте і контролюйте.

З цими завдання справляється система Cat® Connect PAYLOAD, яка за бажанням клієнта встановлюється як додаткова опція на фронтальні навантажувачі, екскаватори та самоскиди Cat®.

Вбудована система зважування (Payload) оцінює масу матеріалу в ковші без переривання циклу навантаження, щоб оператор міг завантажувати кожен самоскид з максимальною точністю. Скорочується час кожного завантаження, оптимізується ефективність навантажувальних робіт, підвищується продуктивність на робочому майданчику.

• Завдяки системі зважування, ви завжди будете точно знати, як оптимізувати розмір вашого машинного парку для зниження витрат на операторів, пальне і техобслуговування.

• При операції зважування виконується оцінка маси матеріалу в ковші і після повороту платформи система фіксує точну масу.

• Ви побачите в реальному часі приблизну масу матеріалу в ковші без необхідності повороту платформи, що дозволить вам скинути зайвий матеріал з ковша, оперативно відстежуючи, як при цьому змінюється маса в ковші.

• Маса матеріалу в кожному черговому ковші легко перетворюється в сумарну масу матеріалу в самоскиді, коли ви перекидає ківш в кузов.

• Легко переглядайте на сенсорному екрані монітора поточні значення маси в ковші і сумарної маси матеріалу в кузові самоскида.

• Отримуйте попередження про перевантаження, коли в останньому циклі завантаження самоскида в ковші виявляється надмірний обсяг матеріалу.

• Відстежуйте прямо в кабіні денну продуктивність завдяки швидкому інформуванню про цільові значення вантажопідйомності для різних самоскидів, про кількість циклів і завантажених машин, про переміщення матеріалу і про сумарну роботу за день. Ніяких втрат продуктивності через недовантаження!Зв'яжіться з фахівцями компанії Цеппелін Україна за номером 0 800 300 350 і дізнайтеся більше про переваги технологій Cat® Connect.