Система нівелювання AccuGrade ™ - продуктивність вище на 40%!

15.11.2018

Система нівелювання (автоматичного управління відвалом) AccuGrade™ не тільки збільшує продуктивність на 40%, вона також допомагає значно скоротити витрати на підготовку майданчика. Ця революційна система компанії Caterpillar монтується на заводі і використовує цілий набір незалежних датчиків: ультразвукові, лазерні, 3D c GPS / ГЛОНАСС або з роботизованим тахеометром.

ACCUGRADE-cat.jpg

Ми знаємо, що продуктивність і прибуток наших клієнтів багато в чому залежить від точної, швидкої та, перш за все, безпечної роботи машини. Навіть найбільш досвідченим операторам в умовах реального будівельного майданчика надзвичайно складно домогтися точного утримання відвалу на проектній позначці. Система контролю профілю AccuGrade об'єднує цифрові проектні дані, пристрої вказівки оператору, що знаходяться в кабіні, і автоматичне керування ножем, що призводить до реального поліпшення точності профілювання і виключає необхідність використання стовпчиків розмітки.

accugrade_ban.jpg

Системи Автоматичного Управління AccuGrade

Accugrade Laser

2D технологія, яка застосовується на бульдозерах, автогрейдерах, навантажувачах з бортовим поворотом.

Accugrade Cross Slope

2D технологія для автогрейдерів.

Accugrade Sonic

2D технологія для автогрейдерів.

Accugrade GPS

3D технологія для бульдозерів, автогрейдерів, скреперів, екскаваторів та ущільнювачів ґрунту і асфальту

Accugrade UTS

3D технологія. Застосовується для бульдозерів, автогрейдерів, екскаваторів та ущільнювачів ґрунту і асфальту, дорожніх фрез, асфальтоукладальників.

Докладнішу інформацію можна отримати у представників компанії за номером 0 800 300 350.