Щорічний Sales & PSSR Campus цього року проходив в Україні

13.08.2018

Sales & PSSR Campus - це комплексне навчання для торгових працівників групи компаній Zeppelin. В навчанні беруть участь продавці техніки, запасних частин департаментів будівельної та гірничої техніки . Основна мета заходу - підвищити кваліфікацію працівників, презентувати новинки, протестувати техніку на відкритих майданчиках в дії для того, щоб в майбутньому максимально точно і кваліфіковано реагувати на запити, правильно підбирати необхідний парк техніки та запчастин для Клієнтів.

Вперше ця масштабна подія проходила в Україні. З 31 липня по 3 серпня на мальовничому узбережжі Чорного моря на Одещині були розміщені польові навчальні аудиторії та відкритий виставково-тренувальний майданчик. Цього року Кампус зібрав команду працівників компанії "Цеппелін Україна", а також компаній "Цеппелін Вірменія", "Цеппелін Таджикистан", "Цеппелін Узбекистан", "Цеппелін Білорусь" та "Цеппелін Русланд".

Головною темою цьогорічного Кампусу стала презентація інноваційного екскаватора нового покоління - Cat® 320. Дана модель входить в абсолютно нову лінійку екскаваторів, з якою нерозривно пов'язані три величини - 45%, 25% та 15%:

  • до 45% збільшення ефективності роботи оператора;

  • до 25% зниження витрати пального;

  • до 15% зниження експлуатаційних витрат.

Програма навчання включала в себе теоретичну та практичну частини. Так, в навчальних класах професійні спікери та тренери проводили презентації, наводили велику кількість прикладів і технічних характеристик машин. А на відкритому майданчику проходила практична частина занять, яка була присвячена навичкам управління екскаватором.

Працівники ознайомилися з новітніми та унікальними технологіями, якими оснащена нова модель екскаватора та оцінили нову конструкцію кабіни, що забезпечує додатковий комфорт для оператора. У всіх співробітників була можливість відчути себе оператором техніки Cat® та переконатись у найвищому рівні працездатності та якості техніки бренду Caterpillar.

Навчальний захід пройшов у бадьорому робочому настрої та дружній атмосфері. Учасники від’їжджали із новими знаннями та позитивним емоціями від тижня проведеного поблизу моря.