Революційна видобувна система - RockStraight System

22.04.2016
Компанія Caterpillar продовжує розвивати напрямок з видобутку руди підземним способом і в рамках даної програми представляє нову систему RockStraight System. Продукт буде презентовано громадськості та пресі вже в червні цього року!

RockStraight System - це революційна видобувна система, яка руйнує гірську породу за допомогою технології «активуючої підсічки», запатентованої Cat®. Система розроблена для видобутку твердих і абразивних порід - міцністю аж до 200 МПа - таких, як метали платинової групи, мідь, золото і хром. На сьогоднішній день тонкі горизонтально залягающі пласти корисних копалин виймаються за допомогою буропідривного методу.Унікальна і стійка система RockStraight System є повністю автоматизованою, управління здійснюється дистанційно зі станції оператора. З точки зору провітрювання гірничих виробок до переваг системи можна віднести зменшення або повне позбавлення від дизельних вихлопів і проведення робіт з виключенням безпосередньої близькості оператора від місця ведення видобутку.

Компанія Caterpillar пропонує дилерам і клієнтам програму навчання по роботі з системою RockStraight System в Тренувальному Центрі на базі свого підрозділу в м. Люнен, Німеччина. Завдяки використанню міні-системи, встановленої в Центрі, наочна демонстрація роботи і навчання сервісних робіт стануть частиною програми повноцінного навчального курсу.

Слідкуйте за новинами компанії Цепелін Україна, щоб першими дізнаватися про вихід нових моделях техніки для підземних робіт від Caterpillar.