Підкорюємо робочий майданчик разом з D8R

10.05.2018

Бульдозери Cat® D8R завжди були покликані забезпечити найкращу продуктивність, довговічність і простоту технічного обслуговування. Нове покоління D8R володіє новими характеристиками, які допоможуть вам підвищити продуктивність навіть в найсуворіших умовах.

Бульдозер нового покоління Cat® D8R може впоратися з будь-яким завданням на робочому майданчику.


Вище продуктивність з новим D8R

  • Найбільший відвал в своєму класі забезпечує підвищення продуктивності до 13%.

  • На другій передачі він переміщує на 13% більше матеріалу за один прохід, дозволяючи швидше закінчити проект.

  • Більш потужний двигун С15 ACERT в сукупності з повністю переробленим напівуніверсальним відвалом збільшеної на 18% місткості забезпечує підвищення продуктивності машини до 10% при меншому споживанні палива до 10%. Що в сукупності дає збільшення загальної паливної ефективності нового D8R до 20%!

  • Оновлена кабіна, гідросистема з електронним управлінням і новий алгоритм управління трансмісією з функцією автоматичного зниження передачі, знижують втому оператора і підвищують його продуктивність.

  • Ви зможете отримувати дані про технічний стан машини, за допомогою технології LINK і швидше досягати проектних відміток, використовуючи технологію GRADE.У розділі Бульдозери, ви неодмінно знайдете бульдозер Cat®, який підходить для ваших потреб, серед моделей, що мають різну потужність і призначені для різноманітних робіт - від гірських розробок до оздоблювальних операцій. З питань підбору бульдозера, що відповідатиме вашим потребам, звертайтеся за телефоном: 0 800 300 350.