«Платинова» нагорода SQEP для компанії Yokohama

24.04.2018

Японський підрозділ компанії Yokohama Rubber (розташований на території Ономіті) в шостий раз став володарем престижної нагороди «Supplier Quality Excellence Process» (SQEP) платинового рівня від компанії Caterpillar.

Щорічно компанія Caterpillar вручає своїм постачальникам нагороду SQEP за високу якість продукції та сервісу. За словами менеджерів Caterpillar, нагорода SQEP заснована корпорацією з метою висловлення подяки постачальникам, які виробляють тільки високоякісні вироби з використанням сучасних технологій.


Так, Yokohama Rubber в шостий раз визнана кращим партнером Caterpillar по поставкам шин. Компанія отримує замовлення на розробку як основних елементів для різної техніки Cat®, так і запасних. При цьому поставки здійснюються не тільки на територію Америки, але і на китайський ринок.

«Шостий рік поспіль отримати нагороду від виробника світового рівня, яким є Caterpillar - це велика честь для всіх нас», – зізнався Брюс Безансон (Bruce Besancon), виконавчий віце-президент Yokohama Tire Corporation (США) з продажу промислових шин.

Компанія The Yokohama Rubber Company Limited була заснована 13 жовтня 1917 року в японському місті Йокогама і восени 2017 року відзначила свій віковий ювілей. Заводи компанії Yokohama випускають шини для пасажирських автомобілів, вантажівок, автобусів, будівельних і гірничовидобувних машин, а також гумовотехнічні вироби промислового призначення: ремені, шланги, клеї, герметики, гідроізоляційні матеріали, антисейсмічні гумові підпори для мостів та будівель, вироби для гольфу та комплектуючі для авіаційної техніки.