Обладнання Cat® для розробки довгими забоями для шахти «Норт Гунілла»

16.04.2018

Компанія Peabody (найбільша в світі приватна вуглевидобувна компанія) замовила повнокомплектну систему Cat® для розробки довгими забоями для своєї шахти "Норт Гунілла", яка розташована в центральній частині штату Квінсленд, Австралія.

Система Cat® для розробки довгими забоями включає в себе механізовані кріплення, забійний конвеєр для забою довжиною 300 метрів, очисний комбайн та скребковий конвеєр-перевантажувач. Дана система оснащена новітніми засобами автоматизації, які підвищують рівень безпеки та ефективність розробки довгими забоями.


Поставка системи запланована на другий квартал 2019 року. Hastings Deering, дилер Cat® в даному регіоні, надаватиме технічну підтримку під час монтажу та введення в експлуатацію зазначеного обладнання для розробки довгими забоями, а також він буде проводити технічне обслуговування надалі.

На шахті "Норт Гунілла" вже працює система Cat® для розробки довгими забоями, яка видобуває коксівне вугілля преміальної якості. Саме вона допомогла зробити рекордний обсяг продукції в 2017 році. Рішення про перехід на нову систему Cat® грунтувалося на тому, що нова система має істотні технічні переваги, які дозволять автоматизувати управління очисним комбайном, вирівняти забій, знизити витрати на техобслуговування і піддавати операторів впливу меншої кількості пилу.


Автоматизація розробки довгими забоями

Очисний комбайн Cat® EL3000, призначений для шахти "Норт Гунілла", буде оснащений вже зарекомендувавшою себе системою управління Cat® PMC™ Evo-S, інтелектуальними програмними модулями і новітньою вимірювальною системою. Комплект засобів автоматизації дозволить одній людині дистанційно керувати очисним комбайном. В даний комплект входитимуть логічні засоби автоматизації, які будуть зводити перевантаження до мінімуму, а також інструменти діагностики, які максимально збільшать час безперебійної роботи.

Програмні засоби в контролерах очисного комбайна і датчики в забої штреку будуть виконувати більше обчислень, що забезпечить точну просторову навігацію. В цілому, новий комплект засобів автоматизації Cat® підвищить рівень безпеки, поліпшить розподіл трудових ресурсів і управління забоєм, зменшить засмічення вугілля, прискорить відкатку і збільшить термін служби всього обладнання для розробки довгими забоями, в тому числі забійного конвеєра і механізованих кріплень.

Компанія Caterpillar також поставить високоефективну систему пилоподавлення, що є холістичним рішенням для зниження шкідливого впливу пилу на операторів. Оскільки інженери Caterpillar добре розуміють процеси утворення пилу під час розробки довгими забоями та методи поліпшення умов праці, вони зможуть створити для шахти "Норт Гунілла" систему пилоподавлення за останнім словом техніки.

Додатково, для середовища шахти "Норт Гунілла" компанія Caterpillar розробила стратегію антикорозійного захисту, яка дозволить краще захистити обладнання і мінімізувати операції техобслуговування. Наприклад, нові механізовані кріплення Cat® 153 будуть обладнані гідравлічними стійками зі штифтами зі спеціальним покриттям, а компоненти, чутливі до корозії, будуть виготовлені з висококорозійностійких матеріалів.

Компанія Цеппелін Україна пропонує широкий асортимент техніки для підземних робіт. Детальніше про підземні системи Cat® дивіться в розділі Підземні роботи - розробка довгими забоями.