Наші колеги-футболісти на Щорічному Футбольному турнірі 2018!

26.07.2018

21-22 липня в столичному фітнес-центрі «Олімп» відбувся щорічний футбольний турнір EBA.

EBA (European Business Association) - Європейська Бізнес Асоціація гостинно запрошувала до участі людей, які закохані в футбол, приймають участь у захоплюючому відкритому турнірі та прагнуть до перемоги в чемпіонаті.

Команда футболістів «Цеппелін Україна» радо прийняла запрошення, та два дні поспіль боролася за перемогу на футбольному полі. Цікаві моменти, вражаючі голи, надзвичайна згуртованість та неперевершений командний дух — вихідні дні для «цеппелінівців» видалися дуже насиченими.

Загалом, в турнірі приймали участь більш як 20 команд-учасниць. Футболісти показали досить високий рівень підготовки та неабияке бажання перемогти. Всі матчі були цікаві та напружені.

Колектив компанії «Цеппелін Україна» щиро дякує організаторам заходу Європейській Бізнес Асоціації за можливість випробувати свої сили, суддівській комісії турніру на чолі з Миколою Костенко (головний тренер збірної команди України з міні-футболу) за чесну гру, командам-учасницям за гідне суперництво та всім вболівальникам за підтримку командного духу гравців!