MultiDocker - ефективне управління вантажами в портах і терміналах

05.07.2018


Компанія MultiDocker - виробник перевантажувачів для портів і терміналів, продукти якого побудовані, в основному, зі стандартних, перевірених і випробуваних, високонадійних компонентів Caterpillar. Компанія MultiDocker активно нарощує виробництво і демонструє великий бізнес-потенціал.

Продукція MultiDocker широко використовується в Сполучених Штатах Америки, Канаді, Азії і Південній Америці. Менеджери компанії зміцнюють ресурси компанії на місцевих рівнях і активно розвивають бізнес у всьому світі.

У 2017 році продукція MultiDocker розвивалася і вдосконалювалася. Щоб задовольнити попит ринку MultiDocker розробляє нові моделі. Спільно з компанією STC (STC - шанована компанія, що спеціалізується на налаштуванні і зміні будівельного обладнання з урахуванням певних вимог клієнтів) інженери створюють нове покоління навантажувального обладнання.


Перевантажувачі MultiDocker в світі:

КОМПАНІЯ FIBRIA, БРАЗИЛІЯ - СВІТОВИЙ ВИРОБНИК ЦЕЛЮЛОЗИ

Fibria - провідна світова компанія з виробництва евкаліптової целюлози. Розширення і розвиток логістики компанії включило придбання крупного навантажувального обладнання. У 2017 році компанія MultiDocker поставила виробнику 7 машин, які використовуються на фабриці Fibria Novo Horizonte II. Поставка включила чотири одиниці CH600 і три одиниці CH900, які обслуговують склад деревини і живлять лінії фабрики.


ОСТРІВ САХАЛІН, ДАЛЕКИЙ СХІД, РОСІЯ

Фахівці MultiDocker закінчили збірку і постачання третьої машини для постійного клієнта!

ПОРТ ФАЛЬКЕНБЕРГА, ШВЕЦІЯ

Фахівці MultiDocker зібрали новий комплекс і насолодилися видом на прибережну зону порту, де на кораблі вже встановлені і успішно працюють дві інші машини від MultiDocker.

КАРДІФФ, УЕЛЬС, БРИТАНІЯ

Перевантажувач CH900 використовується для навантаження насипних вантажів. Конструкція кабіни дозволяє переміщатися по горизонталі - на 8000 мм від центру кочення. Ця модель дозволяє оператору швидко відрегулювати положення кабіни, щоб поліпшити огляд без шкоди для комфорту.

СКОТЛОГ, БРИТАНІЯ

На термінал Інвернесс був поставлений додатковий навантажувач від MultiDocker. Тепер два крана MultiDocker гарантують максимальну продуктивність при розвантаженні або завантаженні суден. Дане вантажне устаткування дозволяє працювати практично з будь-якими насипними і неупакованими вантажами.

Комфорт і зручність для продуктивної роботи

У MultiDocker знають, що коли мова йде про вантажну техніку, Ваш успіх залежить від високої продуктивності і надійної роботи. Тому компанія прагне «підвищити конкурентоспроможність клієнтів», надавши їм високоефективне вантажне устаткування. Важливим моментом для гарантії високої ефективності є зручність водія. Щоб досягти максимальної продуктивності техніки, оператор повинен відчувати себе комфортно в робочому середовищі.

MultiDocker пропонує безпечні, надійні, сучасні та комфортні кабіни. Конструкція характеризується хорошою ергономікою і підвищує результативність роботи. Система управління дозволяє оператору управляти навантажувачем з такою легкістю, як якщо б він був продовженням його власної руки. Кабіни включають в себе можливість різних регулювань для максимальної зручності оператора і ефективної роботи. Кабіна простора, тиха і комфортна, що гарантує високу продуктивність протягом усього робочого дня.

MULTIDOCKER – CATERPILLAR

Гідравлічні перевантажувачі MultiDocker, в основному, побудовані на оригінальних складових Caterpillar. Це забезпечує найвищу якість машин, а також означає, що Caterpillar забезпечує доступ до дилерської мережі компанії Caterpillar 24х7х365. Для машин преміум класу клієнтам надається підтримка виробника, швидкі поставки запасних частин і вигідні договори на надання послуг. Бути власником MultiDocker безпечно і вигідно!