Міні навантажувачі Сat® серії D - необмежені можливості

23.10.2018

Електрогідравлічна система міні-навантажувачів Cat® серії D надає можливість точного, ефективного управління, яке не вимагає зусиль, а також має високий ступінь гнучкості налаштувань з урахуванням вподобань оператора. Вбудовані функції, такі як безперервний потік, повзуча швидкість, самовирівнювання у двох напрямках, а ще функція повернення в положення копання, максимізують продуктивність і ККД.

235a94e242158515aaeda8fffcdf2b71.jpg

Особливості управління в навантажувачах серії D

  • Неперервний потік і повзуча швидкість. Для серії D характерне легке управління гідромеханічним навісним обладнанням внаслідок автоматизації безперервного потоку гідросистеми і лінійного зменшення швидкості трансмісії при збереженні повної потужності гідросистеми.

  • Функція повернення в положення копання. Зменшується тривалість робочого циклу, повертаючи підйомні важелі і ківш в заздалегідь задане положення натисканням кнопки.

  • Удосконалене індивідуальне налаштування дисплея. Оптимізується управління за допомогою 11 індивідуальних налаштувань, включаючи головний привід і чутливість навісного обладнання. Можна встановити до 50 кодів безпеки і використовувати дисплей для перегляду камери заднього виду.

  • Самовирівнювання в двох напрямках. На відміну від систем, що пропонують інші виробники, система електронного вирівнювання в двох напрямках Cat управляє навантаженням як під час підйому, так і опускання, а електронне уповільнення амортизує підйомні важелі при опусканні в кінці циклу, пом'якшуючи різкі зупинки.

  • Два варіанти управління. Cat вперше надає заводські варіанти ручного і ножного управління для міні-навантажувачів, малогабаритних гусеничних навантажувачів і навантажувачів підвищеної прохідності серії D, надаючи можливість вибору кращої схеми управління.

C814413.jpg   C814669.jpg

Вбудовані функції забезпечення комфорту і інтелектуальні системи управління дозволяють працювати на міні-навантажувачах серії D з максимальною продуктивністю протягом всього дня. Простора і ергономічна кабіна з герметичною цільною конструкцією створює чисту і тиху середу. Варіанти системи кондиціонування повітря і сидіння з пневмопідвіскою разом з панорамним оглядом створюють ідеальний комфорт. Сидіння обладнані високою спинкою і системою підігріву, що забезпечує неперевершений рівень комфорту як у закритій кабіні, так і під навісом. Сидіння, доступне в варіантах обробки шкірзамінником або тканиною, обладнано джойстиками для полегшення регулювання і підвищення ергономічності.

C814693.jpg

Інтелектуальна система управління перетворює педаль акселератора в педаль сповільнювача на максимальних обертах двигуна, забезпечуючи рівномірний рух і підвищену ефективність. Рівномірність подачі палива компенсує коливання педалі акселератора при русі по нерівній поверхні. Амортизація підвіски навісного обладнання зменшує розгойдування вантажу, що перевозиться і підвищує надійність його утримання. Система автоматично включається після досягнення порогової швидкості активації, яка встановлюється за допомогою багатофункціонального дисплея.

cat_289d_forks.jpg   111qaz.jpeg

Ознайомтеся детальніше з моделями міні-навантажувачів серії D в розділі Міні-навантажувачі.