Конкурс операторів «Нові моделі. Нові правила 2018» - змагання найсильніших

16.10.2018

З 1 по 4 жовтня в Малазі (Іспанія) відбулося грандіозне дійство - конкурс операторів, який проходив у Демонстраційному та навчальному центрі Caterpillar. У конкурсі взяли участь 18 висококваліфікованих операторів, що представляли 9 країн Європи, Близького Сходу та Євразії: Чехію, Німеччину, Угорщину, Ірландію, Ізраїль, Росію, Словаччину, Україну та Великобританію. Всі оператори пройшли попередній суворий відбір на національних змаганнях і продемонстрували найвищий рівень майстерності. Україну представляли – Дмитро Кордончук (компанія ТОВ БМП «Мрія») та Богдан Греб (ПП Спецбудтехніка).

1.jpg

За чотири дні змагань учасники використовували широку лінійку техніки Cat®, в тому числі екскаватор Cat 323 нового покоління; фронтальний навантажувач Cat 972M XE (призначений для збільшення ефективності оператора, а також для зниження витрат на паливо і технічне обслуговування); самоскид з віссю копання, що зміщується - Cat 745; колісний екскаватор для вантажно-розвантажувальних робіт Cat MH 3022 і гусеничний навантажувач підвищеної прохідності Cat 299D2.

2.jpg

Навички та майстерність конкурсантів оцінювалися в ході шести складних завдань: в тому числі вони повинні були продемонструвати вміння користуватися доступними технологіями для досягнення максимальної продуктивності, точність при навантаженні, пересуванні та водінні, і все це за обмежений час.

3.jpg

Переможцем конкурсу операторів Operator Challenges 2018, організованого компанією Caterpillar, став Себастьєн Бер з Німеччини, який за мінімальний час виконав серію завдань, в ході яких оцінювалася продуктивність, ефективність і безпека його роботи. «Була дуже висока конкуренція, я відчував, як мої конкуренти наступають мені на п'яти» - заявив переможець, який, до речі, виграв конкурс вже втретє. Друге місце посів Пол Хеффернан з Ірландії, а Хольгер Кехлі з Німеччини став третім.

6.jpg  7.jpg

5.jpg

Ви можете подивитися відео про те як проходив конкурс операторів Operator Challenges 2018.