Інноваційні зміни в лінійці самоскидів Cat®

02.08.2018

Три нових самоскида Cat® 730, 730 EJ і 735 з шарнірно-зчленованою рамою зазнали велику кількість змін. Ці зміни поліпшили перевірені на практиці функції і дозволили перевищити продуктивність попередників цих машин із серії C: моделей 730C2, 730C2 EJ і 735C.

До числа змін можна віднести оновлене робоче місце оператора (а саме нові інноваційні органи управління), захисні функції коробки передач, нову систему допомоги при підйомі, передову систему регулювання тяги, новий асистент стійкості і режим економії палива ECO.


Робоче місце оператора

Зовнішня конструкція ROPS за спиною оператора раніше включала в себе структурну стійку, характерну для серії C. Однак для поліпшення огляду ззаду в нових моделях така стійка відсутня і використовується скло, що займає чверть висоти задньої стінки кабіни. Нова функція «активації» ініціює включення дисплеїв машини, коли двері відкриті.

Для підвищення безпеки впроваджено нову систему освітлення з вимикачем на рівні землі, її ліхтарі освітлюють сходи доступу в кабіну і зону шарнірного зчленування.

Додаткова функція PAYLOAD в Cat® Connect розраховує масу вантажу в кузові за допомогою датчиків на балансирній підвісці, а індикатори вантажопідйомності на чотирьох кутах даху добре видно оператору навантажувача незалежно від кута огляду.

Інноваційні органи управління

Функції управління коробкою передач і підйомом кузова об'єднані в одному важелі, що дозволяє підвищити ефективність управління при скороченні зусиль і повторюваних дій оператора. Вибір між ручним режимом і режимом допомоги при підйомі кузова здійснюється за допомогою перемикача в кабіні.


Технічні характеристики моделей

У новій машині 735 двигун Cat® C15 ACERT з корисною потужністю 441 к.с. замінений на двигун Cat® C13 ACERT з корисною потужністю 428 л. с. Нові машини 730 і 730 EJ продовжують використовувати двигун Cat® C13 ACERT з корисною потужністю 367 к.с.

Конструкція машини 730 EJ дозволить примусово розвантажувати матеріал під час руху без підйому кузова, а також працювати в зонах з обмеженнями по висоті і на м'яких грунтах, але при цьому відмінно зі збереженням стійкості машини.

Детальніше про моделі самоскидів дивіться в розділі Самоскиди з шарнірно-зчленованою рамою.