Фронтальні навантажувачі Cat L-серії: більше роботи - менше палива

04.01.2018

Компанія Цеппелін Україна вивела на український ринок колісні навантажувачі Cat серії L: лінійка включає моделі 950L, 962L, 966L, 972L і 980L експлуатаційною масою від 18 до 30 т. Від машин попереднього покоління вони відрізняються підвищеною потужністю і зниженою витратою палива. Покращення цих характеристик розробники змогли добитися за рахунок застосування вдосконалених трансмісії і гідросистеми.


БІЛЬШЕ РОБОТИ - МЕНШЕ ПАЛИВА

Трансмісія

Моделі навантажувачів L-серії оснащені коробкою передач з розподільним валом і перемиканням під навантаженням (5 передач переднього ходу / 3 передачі заднього ходу). Також, машини оснащені високоефективним гідротрансформатором з муфтою блокування, що забезпечує ефективне профілювання і продуктивність на високій швидкості, в той час як система електронного управління підвищеної продуктивності (APEC, Advanced Productivity Electronic Control) підтримує обертаючий момент під час перемикання передач, забезпечуючи більш швидке прискорення на схилах і більш плавне перемикання передач в режимі прямого приводу.

Гідросистема

Ефективна гідросистема з регулюванням потужності в залежності від навантаження забезпечує пропорційну витрату для швидкого, плавного відгуку системи і оптимальної керованості. Система передає підвищену потужність на колеса при частковій витраті гідросистеми, забезпечуючи більш короткі робочі цикли вантажно-транспортних робіт і робіт на схилах, а також більш високе тягове зусилля під час копання.


Технології

  • Технологія Cat LINK допомагає власникам машин ефективно використовувати обладнання і дозволяє знизити витрати на володіння та експлуатацію за допомогою інтерфейсу VisionLink®, завдяки якому відслідковуються важливі параметри, наприклад розташування, години роботи, витрата палива, діагностичні коди і час простою.

  • Технологія Cat DETECT: вбудована камера заднього виду, покращує огляд зони позаду машини, забезпечуючи безпеку і високу ефективність роботи.

Універсальність

Система Cat Fusion™ значно збільшує універсальність моделей L - серії. Завдяки навісному обладнанню, що включає вила, грейферні ковші, бульдозерні відвали, граблі та плуги, вона дозволяє швидко міняти обладнання і забезпечує неперевершену продуктивність. Вдосконалений клиновий механізм пристрою швидкої зміни навісного обладнання забезпечує надійну і безшумну фіксацію, запобігає люфти і знижує знос.

Дані машини можуть бути запропоновані в різних спеціальних виконаннях: для перевантаження сипучих матеріалів малої щільності, в специфікації для робіт в умовах високої запиленості, портах, трюмах.


Звертайтеся до спеціалістів компанії Цеппелін Україна - офіційного дилера Cat:

0 800 300 350