Екскаватор CAT 320 підвищує виробничі стандарти

10.01.2019

Новий екскаватор Cat® 320 призначений для експлуатації з високою інтенсивністю. Унікальні вбудовані технології забезпечують збільшення ефективності роботи оператора і гарантують мінімальну собівартість робіт, що проводяться.

 6-0.jpg

Збільшення ефективності роботи оператора до 45%

Cat® 320 в стандартній комплектації оснащений вбудованими унікальними технологіями, в тому числі базовою 2D системою контролю глибини і ухилу (2D Basic), функцією Асистент ухилу (Grade Assist) і системою зважування (Payload).

 320-caterpillar.jpg

Зниження витрати палива до 20%

Поєднання низькообертового двигуна і великого гідронасосу забезпечує найвищу продуктивність при меншому споживанні палива.

The-Next-Generation-CAT-320-Excavator-1-min.jpg 

Зниження експлуатаційних витрат до 15%

Збільшені і синхронізовані міжсервісні інтервали скорочують простої і витрати в порівнянні з 320D2.

320-main.jpg

Вбудовані технології CAT® CONNECT

Вбудовані технології Cat® Connect дозволяють операторам, незалежно від кваліфікації, копати, профілювати і завантажувати самоскиди швидше, точніше і без помилок. Результат - підвищення ефективності і зниження витрат.

 

БАЗОВА 2D СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ГЛИБИНИ І УХИЛУ

Базова 2D система контролю глибини і ухилу (Grade with 2D) прискорює профілювання. На моніторі показується стан ковша щодо заданих цільових позначок. Робоча площадка стає безпечнішою, адже геодезична підтримка не потрібна.

 

СИСТЕМА ЗВАЖУВАННЯ

Система зважування (Payload) забезпечує точний контроль заданого корисного завантаження самоскидів в реальному часі. Автоматичний моніторинг всієї відвантаженої маси допомагає керувати проектами і знижує витрати.

 

ФУНКЦІЯ АСИСТЕНТ УХИЛУ

Функція Асистент ухилу (Grade Assist) автоматизує управління ковшем і стрілою при профілюванні, прискорюючи роботу і підвищуючи точність. При цьому оператор керує лише положенням руків'я екскаватора.

 

ДОСТУПНІ ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ

Для подальшого підвищення продуктивності і точності на машину можна встановити розширену 2D систему контролю глибини і ухилу (Grade with Advanced 2D). Вона дозволяє оператору задати потрібний профіль в польових умовах на окремому 10-дюймовому сенсорному екрані. Ще більшу перевагу дає 3D система контролю профілю поверхні (Grade with 3D), заснована на GPS і ГЛОНАСС.

CM20170711-00762-58275.jpeg

Щоб дізнатися більше про екскаватори Cat® сьомого покоління дзвоніть за телефоном 0 800 300 350. Спеціалісти компанії “Цеппелін Україна” з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання!

Детальніше: https://www.zeppelin.ua/lp/320/