Caterpillar та Kennametal оголосили про співпрацю в сфері ріжучого обладнання для дорожніх машин

26.04.2018

Компанія Caterpillar повідомила про угоду з Kennametal*, яка націлена на надання клієнтам по всьому світу спеціалізованих роторів і твердосплавних ріжучих інструментів для перемішування і фрезерування дорожнього покриття.

"Ця співпраця дозволить забезпечити нашим клієнтам доступ до повного асортименту роторів і довговічних твердосплавних ріжучих інструментів через дилерську мережу Cat® - говорить Пол Кларк (Paul Clark), Генеральний директор напрямку дорожньобудівельної техніки компанії Caterpillar. - Це ще один крок до підвищення якості обслуговування наших замовників".

Піт Драгіч (Pete Dragich), віце-президент Kennametal і президент підрозділу інфраструктурного будівництва, зазначив: "Ця партнерська угода заснована на стабільній репутації обох компаній в галузі дорожнього будівництва і покликана підвищити якість обслуговування клієнтів. Об'єднавши наші перевірені продукції і величезний досвід з висококласними машинами Cat® і їх значною дилерською мережею, ми зможемо надати першокласне ріжуче обладнання для фрезерування дорожніх покриттів замовникам по всьому світу".


* Kennametal - ось уже 75 років один з провідних світових розробників промислових технологій. Компанія лідирує в сфері інноваційних матеріалів, вивчає і розробляє нові інструменти і зносостійкі матеріали, допомагаючи клієнтам підвищувати продуктивність. Замовники з аерокосмічної, енергетичної, транспортної галузей, а також ті клієнти, які займаються землерийними і загальнопромисловими роботами звертаються в Kennametal за допомогою в підвищенні точності і ефективності операцій. Щодня 11 000 співробітників допомагають компаніям з більш ніж 60 країн світу зберігати конкурентоспроможність. За 2017 рік прибуток компанії Kennametal склав близько 2,1 мільярдів доларів США.