CAT® LINK - працюйте швидко і без помилок!

08.11.2018

Cat® Link - це незамінний моніторинг у реальному часі, що дозволяє керувати парком машин на основі точних даних, а не здогадок. Система Cat® Link включає цифрове обладнання Product Link ™ та програмне забезпечення VisionLink®.

pagebanner_emsolutions311flrr-(2).jpg

Cat® Link дистанційно збирає дані з усіх ваших машин і надає їх вам в наочному вигляді. При будь-якому масштабі проектів ви в реальному часі бачите стан і роботу всієї своєї техніки (і Cat, і інших марок) на кожному робочому майданчику. Система Cat® Link встановлена ​​на всіх екскаваторах нового покоління, що дозволяє виконувати роботу не тільки швидше, а й ефективніше.

f69be8fb8a0cfbc9d9baba45a53555ac.jpg

PRODUCT LINK™

Контролюйте для кожної машини: її географічне положення, напрацювання, споживання палива, коди діагностики, тривалість простоїв та інші параметри - по стільниковому каналу (в стандартному постачанні) або по супутниковому каналу (опція).

VISIONLINK®

В екранному інтерфейсі VisionLink показуються повні і систематизовані дані про всі машини. Управління парком машин спрощується, оскільки ви можете приймати обґрунтовані і правильні рішення.

MY.CAT.COM

На вашій сторінці сайту my.cat.com ви отримуєте доступ до даних від Caterpillar і вашого дилера Cat. Графіки техобслуговування, заявки на запчастини і сервіс, гарантійна інформація та багато іншого - все в одному місці, за одним логіном. Пряме посилання на ваш акаунт у VisionLink також тут.

235618f.jpg

Дізнатися більше про систему Cat® Link можна за номером 0 800 300 350.