Автогрейдер Cat® 24. Рік випуску: 2018

17.07.2018

Автогрейдер Cat® 24 продовжує традиції Caterpillar по створенню та обслуговуванню під'їзних шляхів, які повинні забезпечувати прибутковість гірських розробок і оптимізувати витрати на володіння та експлуатацію. Автогрейдер 24 призначений для виконання великих обсягів робіт за менший час і з більшою безпекою і комфортом для оператора.


ВИБІР АВТОГРЕЙДЕРА

Вибір автогрейдера, який буде ідеально підходити для виконання завдань вашого підприємства, має вирішальне значення для збільшення продуктивності на робочому майданчику, а також скорочення витрат на обслуговування техніки.НОВИЙ РІВЕНЬ МОЖЛИВОСТЕЙ 

Завдяки новій, інноваційній модульній конструкції основних компонентів їх зняття і установка стали ще простіше.ПОКРАЩЕНИЙ ВІДВАЛ

Відвал автогрейдера Cat® 24 впорається з будь-яким завданням на вашому майданчику.Зручність технічного обслуговування:

  • Силова передача зі збільшеним терміном служби до капітального ремонту, нова модульна конструкція і нові захисні пристрої дозволяють скоротити час технічного обслуговування до 2400 годин за весь термін служби машини.

  • Періоди експлуатації до капітального ремонту двигуна Cat® C27 ACERT ™, коробки передач 533 мм і нижньої силової передачі збільшилися на 33%.

  • Завдяки новій, інноваційній модульній конструкції основних компонентів їх зняття і установка стали ще простіше. Коробку передач і блок охолодження машини 24 можна зняти до 70% швидше, ніж з машини 24M.

  • Для заміни робочих рідин двигуна, коробки передач, гідравлічної системи та системи обігріву та кондиціонування повітря є єдина точка, розташована на рівні землі. Поряд з такими перевагами, як компактне розташування фільтрів і збільшені інтервали технічного обслуговування, дана перевага дозволяє скоротити час обслуговування і експлуатаційні витрати.

  • Шланги та джгути електропроводів розташовані в легкодоступних місцях за перегородками, що спрощує роботу з невеликими ділянками для фахівців з техобслуговування.

  • Електронні системи контролю готовності до запуску і критично низького рівня рідин захищають машину.


Технології:

  • Модель 24 оснащена системами захисту і підвищення продуктивності, такими як: захист від перевищення максимальної/мінімальної допустимої частоти обертання, система рульового управління другого покоління, шарнірне з'єднання з електронним управлінням eStop, функції автоматичного прибирання розпушувача, блокування, обмеження кута повороту і т.д.

  • Завдяки стандартній системі Cat® GRADE з можливістю регулювання поперечного нахилу оператор може з більшою продуктивністю будувати високоякісні і довговічні під'їзні дороги. Ця система автоматично контролює одну сторону відвалу, підтримуючи поперечний нахил для належного відведення води з дорожнього полотна в майбутньому.

  • Cat® 24 оснащена системою зв'язку Cat® Product Link™ Elite і системою VIMS™, які допомагають оптимізувати управління обладнанням, роботу системи телеметрії, експлуатаційну готовність машини і термін служби компонентів, а також зменшити витрати на ремонт і ризики раптової відмови. Крім того, на Cat® 24 можна встановити систему MineStar™.

Джерело: www.cat.com