«Цеппелін Україна» - партнер, якому можно довіряти

«Цеппелін Україна» - це комплексні та оптимальні рішення для Вашого бізнесу. Пропонуючи комплексний підхід в обслуговуванні Замовників, компанія «Цеппелін Україна» не тільки реалізує першокласну спецтехніку від світових виробників, але й надає консультаційну підтримку у виборі найбільш підходящих моделей, асортимент яких неймовірно широкий. Це дозволяє досягти максимального ефекту від інвестицій наших Клієнтів.
Компанія «Цеппелін Україна» надає послуги щодо введення спецтехніки в експлуатацію, її сервісного обслуговування та професійного ремонту.

«Цеппелін Україна» гарантує високу якість реалізованої продукції, але, тим не менш, приділяє максимум уваги питанням післяпродажного обслуговування. В Україні функціонує 14 сервісів «Цеппелін Україна» - цього цілком достатньо, щоб всі проблеми з технікою були вирішені в найкоротший термін. Велику роль відіграє і те, що всі центри сервісного обслуговування знаходяться неподалік від автомобільних парків клієнтів, що сприяє доступній та швидкий підтримці.

Довговічність техніки «Цеппелін Україна» збільшується шляхом безрозбірної діагностики агрегатів, в основі якої - аналіз проб відпрацьованих масел. Своєчасна діагностика істотно мінімізує витрати на ремонт і забезпечує збільшення прибутковості виробництва.

Висококваліфіковані співробітники «Цеппелін Україна» завжди готові надати допомогу у виборі та купівлі необхідних запчастин. Безперебійна поставка запасних деталей можлива за рахунок роботи шістнадцяти складів, розташованих на території України. У яких представлений широкий модельний ряд запасних частин - всього понад 10 000 найменувань.


Чому співпрацювати з «Цеппелін Україна» вигідно?

  • Найширший асортимент спеціальної техніки. У «Цеппелін Україна» Ви отримаєте пропозиції кращих варіантів спецтехніки, які будуть підходити Вам і з фінансовими, та за технічними характеристиками.
  • Висока якість спецтехніки. Кращою гарантією якості та оригінальності продукції «Цеппелін Україна» є ексклюзивне співробітництво з компанією Катерпіллер. Ми - офіційний дилер компанії Caterpillar на Україні.
  • Підтримка і консультування замовників. Звернувшись до наших фахівців можна отримати вичерпну інформацію з абсолютно будь-якого виду спецтехніки, будь то машини або електрогенераторні установки. Більше того, «Цеппелін Україна» надає послуги з навчання співробітників Вашої компанії, скориставшись якими Ви зможете підвищити ефективність експлуатації і економити на дрібному ремонті.
  • Професійне сервісне обслуговування і ремонт. Ми гарантуємо швидке усунення будь-яких неполадок, а значить, Ваша техніка не простоюватиме ні дня. Наші фахівці пройшли обов'язкове навчання від виробника і готові довести це на практиці.
  • Можливість зворотного викупу техніки (Trade In), завдяки якій Ви будете оновлювати автопарк своєї компанії кожні три-чотири роки, набуваючи новітнє обладнання на максимально вигідних умовах.
  • Велика географія. Якісна продукція завжди знаходиться неподалік від Вас. Ви можете придбати техніку Cat не тільки в Києві, але і в регіональних представництвах. Мережа наших сервісних центрів по Україні забезпечить своєчасне і якісне обслуговування.
  • Вигідні фінансові програми та спецпропозиції «Цеппелін Україна» надає можливість покупки спецтехніки Cat в розстрочку або на умовах лізингу (фінансової оренди).

Основні найменування спецтехніки, яку ми постачаємо:


МАШИНИ

СИЛОВІ УСТАНОВКИ ТА ДВИГУНИ

КАТАЛОГ НАВІСНОГО ОБЛАДНАННЯ CATERPILLAR

ТЕХНІКА З ДОСВІДОМ


ЗАПЧАСТИНИ ТА СЕРВІС


Дізнайтеся більше…

Вартість, терміни поставки техніки Cat та детальну консультацію з будь-якого питання Ви зможете отримати за телефоном 0 800 300 350 (дзвінок по Україні безкоштовний), або безпосередньо в нашому офісі.